Wyprzedaż trwa!

Kosiarka RM 253 T

Symbol: WB220113415
Dostępność: Brak towaru
2349.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Czas realizacji zamówienia do: 7 dni
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Kurier (Pobranie) 50
Więcej o produkcie
Waga
32 kg
KOSIARKA SPALINOWA STIHL RM 253 T:
 
Kosiarka RM 253 T z napędem marki STIHL to doskonałe narzędzie do szybkiej i efektywnej pielęgnacji trawników o powierzchni do 1 800 m2. Dzięki zastosowaniu mechanizmu napędu kół, praca na trudniejszych terenach, takich jak pochyłości czy większe obszary, staje się wyjątkowo komfortowa. Oprócz kół o niskim współczynniku tarcia, kosiarka RM 253 T posiada jednobiegowy napęd kół, co zapewnia jeszcze większy komfort pracy.

Już podczas uruchamiania kosiarki, użytkownik odczuje wygodę, gdyż funkcja łatwego startu sprawia, że uruchomienie silnika nie wymaga nadmiernego wysiłku. Z szerokością koszenia wynoszącą 51 cm, nawet trawniki o obszarze do 1 800 m2 można szybko i łatwo przyciąć.

Standardowe wyposażenie, takie jak nóż wielofunkcyjny, przystawka do mulczowania i wyrzut boczny, sprawia, że kosiarka nadaje się zarówno do tradycyjnego koszenia, jak i mulczowania. Możliwe jest również bezpośrednie koszenie lub rozprowadzanie pokosu po trawniku za pomocą wyrzutu bocznego. 55-litrowy kosz do zbierania trawy jest wygodny w użyciu, a wskaźnik poziomu napełnienia informuje, kiedy należy go opróżnić. Dzięki tym wszystkim funkcjom, kosiarka spalinowa STIHL RM 253 T zapewnia nie tylko efektywność, ale także wyjątkowy komfort podczas pracy.

DANE TECHNICZNE:
 
dane techniczne RM 253

Wyposażenie standardowe

 
 • Supermiękki uchwytZoom Supermiękki uchwyt

  DO WYGODNEGO KOSZENIA TRAWNIKA. Przyjemny w dotyku, ergonomiczny, supermiękki uchwyt zapewnia ochronę ramion podczas koszenia trawnika, ponieważ wszelkie pojawiające się wibracje są amortyzowane


   

 • Silnik z systemem łatwego rozruchuZoomSilnik z systemem łatwego rozruchu

  Dzięki technologii SmartChoke możliwe jest uruchomienie silnika w każdej temperaturze.


   

 • Trwałe kółkaZoomTrwałe kółka

  Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


   

 • Składany uchwytZoomSkładany uchwyt

  Dzięki składanemu uchwytowi kosiarki STIHL można szybko i wygodnie transportować. Oszczędza się w ten sposób cenne miejsce.


   

 • Nóż łopatkowyZoomNóż łopatkowy

  Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.


   

 • Centralna regulacja wysokości koszeniaZoomCentralna regulacja wysokości koszenia

  Centralna regulacja wysokości koszenia w kilku stopniach umożliwia szybkie i proste dopasowanie wysokości cięcia do stanu trawnika.


   

 • Metalowa obudowaZoom polimerowa obudowa

  Dzięki odpornej na uszkodzenia mechaniczne konstrukcji z polimerów, obudowa jest wyjątkowo wytrzymała i bardzo dobrze chroni urządzenie. Wysoka trwałość urządzenia pozwala na pracę w trudnych warunkach.

 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: