Wyprzedaż trwa!

Sposoby płatności

Oferujemy różnorodne opcje płatności, aby zapewnić naszym klientom wygodę i elastyczność podczas dokonywania zakupów. Oto główne metody płatności dostępne w naszym sklepie internetowym:

Płatność kartą kredytową/debetową: Akceptujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi, co zapewnia szybkie i wygodne rozliczenie zakupów bez konieczności posiadania gotówki. W naszym sklepie honorujemy karty Visa, MasterCard, American Express i inne popularne karty płatnicze.


Przelew bankowy: Klienci mogą dokonać płatności poprzez tradycyjny przelew bankowy, korzystając z danych konta podanych w informacjach dotyczących płatności. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zamówienie zostanie przetworzone i wysłane.


Płatność za pobraniem: Opcja płatności za pobraniem umożliwia klientom zapłacenie za zamówienie gotówką w momencie odbioru przesyłki od kuriera. Jest to wygodna opcja dla osób, które preferują płatność gotówką przy odbiorze produktów.


Płatność elektroniczna: W niektórych przypadkach, szczególnie w przypadku zakupów za granicą, oferujemy możliwość płatności za pomocą platform płatności elektronicznych, takich jak PayPal czy inne systemy płatności online.


Płatność ratalna: Dla klientów poszukujących elastycznych opcji finansowania, dostępna jest także płatność ratalna, która umożliwia rozłożenie kosztów zakupów na dogodne raty zgodnie z warunkami i ofertą naszego partnera finansowego.


Naszym celem jest zapewnienie różnorodności opcji płatności, aby każdy klient mógł wybrać preferowaną metodę, która najlepiej odpowiada jego potrzebom i preferencjom.