Wyprzedaż trwa!

Kosiarka RM 443 V

Symbol: WB400113425
Dostępność: Brak towaru
2699.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Czas realizacji zamówienia do: 7 dni
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Kurier (Pobranie) 50
Więcej o produkcie
Waga
27 kg
KOSIARKA SPALINOWA STIHL RM 443 V:
 
Kosiarka  RM 443 V od STIHL to kompaktowe narzędzie o dużej zwrotności, które umożliwia ogrodnikom-amatorom łatwe utrzymanie ogrodów średniej wielkości, także o nieregularnych kształtach. Dzięki szerokości koszenia wynoszącej 41 cm, lekkim kołom i obudowie z polimeru, użytkownik może efektywnie manewrować nawet w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo, dzięki płynnej regulacji napędu kół Vario, można dostosować prędkość koszenia do własnych upodobań lub warunków trawnika.

Uruchomienie silnika jest proste i nie wymaga dużego wysiłku, dzięki funkcji łatwego uruchamiania. Standardowe wyposażenie, włączając w to nóż wielofunkcyjny oraz funkcję mulczowania i wyrzut boczny, sprawia, że kosiarka jest przydatna zarówno do tradycyjnego koszenia, jak i rozprowadzania pokosu po trawniku.

Kierownica z regulacją wysokości gwarantuje wygodę i ergonomiczność podczas koszenia. Siedmiostopniowa regulacja wysokości koszenia umożliwia dostosowanie długości trawy od 20 mm do 100 mm. Pojemny kosz na trawę o pojemności 52 litrów jest łatwy w składaniu i opróżnianiu, a wskaźnik poziomu napełnienia informuje o konieczności jego opróżnienia.

 

Wyposażenie standardowe

 
 • Silnik z systemem łatwego rozruchu (ReadyStart)ZoomSilnik z systemem łatwego rozruchu (ReadyStart)

  Dzięki technologii ReadyStart silnik kosiarki spalinowej STIHL uruchamia się niezawodnie, przy minimalnym wysiłku i w każdej temperaturze.


   

 • Napęd na kołaZoomNapęd na koła

  Napęd na koła kosiarek STIHL zapewnia lżejszą pracę podczas koszenia. Szczególnie na większych terenach zielonych i pochyłościach oszczędza to siły osoby obsługującej urządzenie.


   

 • Nóż łopatkowyZoomNóż łopatkowy

  Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.


   

 • Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnieniaZoomSkładany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia

  Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza wdmuchiwane są w glebę.


   

 • Koła z bieżnikiemZoomKoła z bieżnikiem

  Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.


   

 • Uchwyt transportowyZoomUchwyt transportowy

  Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia.


   

 • Uchwyt z regulacją wysokościZoomUchwyt z regulacją wysokości

  Regulowana wysokość uchwytu kosiarki STIHL znacznie poprawia komfort pracy dostosowując wysokość tak, by można było obsługiwać ją w wygodnej pozycji. Wysokość może być ustawiona na kilku poziomach zapewniając ergonomiczne koszenie przy zachowaniu stabilności kosiarki. 


   

 • Miękki uchwytZoomMiękki uchwyt

  Bardzo miękkie uchwyty kosiarki STIHL zapewniają wyjątkowo ergonomiczny i komfortowy chwyt podczas koszenia. 


   

 • Obudowa z tworzywa sztucznegoZoomPolimerowa budowa 

  Lekka obudowa z tworzywa sztucznego łączy w sobie wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, temperaturę i promieniowanie UV. 


   

 • Centralna regulacja wysokości koszeniaZoomCentralna regulacja wysokości koszenia

  Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.


   

 • Zatrzask Quick FixZoomZatrzask Quick Fix

  Zatrzaski Quick Fix umożliwiają łatwe i szybkie złożenie uchwytu. W ten sposób można bez użycia narzędzi kompaktowo złożyć uchwyt lub przygotować go do użytku. 

Dostępne wyposażenie dodatkowe

 • Funkcja mulczowaniaZoomFunkcja mulczowania

  Funkcja mulczowania w kosiarce STIHL umożliwia dłuższą pracę bez potrzeby opróżniania kosza na trawę. Ostrze do mulczowania tnie trawę na bardzo drobne kawałeczki, po czym spada ona na darń oddając do gleby cenne substancje odżywcze oraz wilgoć.

 

 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: