Wyprzedaż trwa!

Kosiarka RM 443

Symbol: WB400113405
Dostępność: Brak towaru
2099.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Czas realizacji zamówienia do: 7 dni
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
Więcej o produkcie
Waga
25 kg
KOSIARKA SPALINOWA STIHL RM 443:

Kosiarka RM 443 od STIHL to zwrotna i wygodna maszyna, idealna do ogrodów o nieregularnych kształtach. Dzięki kompaktowej konstrukcji, ogrodnicy-hobbyści mogą łatwo pielęgnować ogrody średniej wielkości do 1200 m2. Szerokość koszenia wynosząca 41 cm, lekkie koła oraz obudowa z polimeru zapewniają wysoką zwrotność. Dzięki funkcji łatwego uruchamiania, uruchomienie silnika wymaga minimalnego wysiłku.

Standardowe wyposażenie, włączając w to nóż wielofunkcyjny oraz funkcję mulczowania i wyrzut boczny, umożliwia zarówno tradycyjne koszenie, jak i rozprowadzanie pokosu po trawniku. Wygodna kierownica z regulacją wysokości zapewnia ergonomiczne koszenie. Siedmiostopniowa regulacja wysokości koszenia jest prosta w obsłudze i umożliwia dostosowanie długości trawy od 20 mm do 100 mm. Pojemny kosz na trawę o pojemności 52 l składa się w celu szybkiego i łatwego opróżniania. Dodatkowo, wskaźnik poziomu napełnienia informuje użytkownika, kiedy należy opróżnić kosz.

 

Wyposażenie standardowe

 
 • Silnik z systemem łatwego rozruchu (ReadyStart)ZoomSilnik z systemem łatwego rozruchu (ReadyStart)

  Dzięki technologii ReadyStart silnik kosiarki spalinowej STIHL uruchamia się niezawodnie, przy minimalnym wysiłku i w każdej temperaturze. 


   

 • Nóż łopatkowyZoomNóż łopatkowy

  Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.


   

 • Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnieniaZoomSkładany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia

  Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza wdmuchiwane są w glebę. 


   

 • Koła z bieżnikiemZoomKoła z bieżnikiem

  Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.


   

 • Uchwyt transportowyZoomUchwyt transportowy

  Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia. 


   

 • Uchwyt z regulacją wysokościZoomUchwyt z regulacją wysokości

  Regulowana wysokość uchwytu kosiarki STIHL znacznie poprawia komfort pracy dostosowując wysokość tak, by można było obsługiwać ją w wygodnej pozycji. Wysokość może być ustawiona na kilku poziomach zapewniając ergonomiczne koszenie przy zachowaniu stabilności kosiarki. 


   

 • Miękki uchwytZoomMiękki uchwyt

  Bardzo miękkie uchwyty kosiarki STIHL zapewniają wyjątkowo ergonomiczny i komfortowy chwyt podczas koszenia. 


   

 • Obudowa z tworzywa sztucznegoZoomObudowa z tworzywa sztucznego

  Lekka obudowa z tworzywa sztucznego łączy w sobie wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, temperaturę i promieniowanie UV. 


   

 • Centralna regulacja wysokości koszeniaZoomCentralna regulacja wysokości koszenia

  Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.


   

 • Zatrzask Quick FixZoomZatrzask Quick Fix

  Zatrzaski Quick Fix umożliwiają łatwe i szybkie złożenie uchwytu. W ten sposób można bez użycia narzędzi kompaktowo złożyć uchwyt lub przygotować go do użytku.

Dostępne wyposażenie dodatkowe

 • Funkcja mulczowaniaZoomFunkcja mulczowania

  Funkcja mulczowania w kosiarce STIHL umożliwia dłuższą pracę bez potrzeby opróżniania kosza na trawę. Ostrze do mulczowania tnie trawę na bardzo drobne kawałeczki, po czym spada ona na darń oddając do gleby cenne substancje odżywcze oraz wilgoć. (Zdj. poglądowe)

 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

 
Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: