Wyprzedaż trwa!

Kosiarka RM 756 YS

Symbol: 63780113401
Dostępność: Mało
9699.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Kurier (Pobranie) 50
Więcej o produkcie
Waga
60 kg

Kosiarka spalinowa STIHL RM 756 YS to profesjonalne narzędzie zaprojektowane z myślą o ciągłej i wymagającej pracy w profesjonalnych warunkach. Oto główne cechy tego modelu:

Mocny silnik Kawasaki: Wyposażona w górnozaworowy silnik Kawasaki o pojemności 180 cm³, kosiarka zapewnia niezawodną i wydajną pracę nawet przy intensywnym użytkowaniu na dużych powierzchniach trawników.

Hybrydowa obudowa: Konstrukcja kosiarki charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością dzięki hybrydowej obudowie, co sprawia, że jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję, co jest kluczowe w przypadku intensywnego użytkowania.

Szerokość cięcia: Kosiarka posiada imponującą szerokość cięcia wynoszącą 54 cm, co umożliwia efektywne koszenie rozległych trawników na dużych działkach, przyspieszając tym samym proces pielęgnacji ogrodu.

Napęd hydrostatyczny: Dzięki hydrostatycznemu napędowi kosiarka oferuje płynną regulację prędkości, co zapewnia wygodę i precyzję podczas pracy, szczególnie na terenach o zróżnicowanym ukształtowaniu.

Regulacja wysokości cięcia: Kosiarka umożliwia regulację wysokości cięcia w szerokim zakresie od 25 do 90 mm, co pozwala dostosować długość trawy do indywidualnych preferencji użytkownika oraz warunków pogodowych.

Wygodne użytkowanie: Model RM 756 YS posiada wygodny uchwyt z regulowaną wysokością i bardzo miękkim uchwytem, co zapewnia komfortową pracę nawet podczas długotrwałego użytkowania. Ponadto, 80-litrowy kosz na trawę ze zintegrowanym wskaźnikiem poziomu zapełnienia minimalizuje konieczność częstego opróżniania kosza, co zwiększa wydajność pracy.

Dzięki tym zaawansowanym funkcjom kosiarka  STIHL RM 756 YS jest idealnym narzędziem do profesjonalnej pielęgnacji dużych trawników, zapewniając niezawodność, wydajność i komfort użytkowania nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy.


DANE TECHNICZNE:
 
Kosiarka RM 756 YS

Wyposażenie standardowe

 
 • Optymalna regulacja wysokości koszeniaZoomOptymalna regulacja wysokości koszenia

  Dzięki stabilnej i płynnej regulacji wysokości koszenia, każde koło kosiarki STIHL może być regulowane osobno.


   

 • Duży zbiornik paliwaZoomDuży zbiornik paliwa

  3-litrowy zbiornik pozwala na długi okres pracy bez konieczności tankowania. Posiada pokrywę zbiornika z zabezpieczeniem przed zgubieniem.


   

 • Zderzak gumowyZoomZderzak gumowy

  Zderzak gumowy chroni urządzenie i rośliny. Osłania przed przeszkodami takimi jak kamienia. Można go także wykorzystać jako uchwyt transportowy i do mocowania.


   

 • Mocny silnik Kawasaki-OHVZoomMocny silnik Kawasaki-OHV

  Mocny silnik Kawasaki z zaworem paliwowym i dużym filtrem powietrza i oleju, charakteryzujący się dużą mocą, spokojną pracą i długim czasem eksploatacji.


   

 • Nóż łopatkowyZoomNóż łopatkowy

  Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.


   

 • Przekładnia hydrostatycznaZoomPrzekładnia hydrostatyczna

  Przekładnia hydrostatyczna o dużym momencie obrotowym do bezstopniowego dostosowywania prędkości.


   

 • Kosz na trawęZoomKosz na trawę

  Wytrzymały kosz na trawę o pojemności 80 litrów nadaje się szczególnie do koszenia dużych trawników. Składa się w wygodny sposób i jest wyposażony w osłonę przeciwpyłową.


   

 • Sprzęgło i hamulec noża (BBC)ZoomSprzęgło i hamulec noża (BBC)

  Sprzęgło noża powoduje rozłączenie silnika i noża umożliwiając opróżnienie kosza bez konieczności wyłączania silnika. Możliwy jest również transport kosiarki przy pomocy napędu, przy jednocześnie nieruchomych nożach. Jest to ważne szczególnie w przypadku przejeżdżania po świeżo skoszonym trawniku, do kompostownika lub przez drogę pokrytą żwirem.


   

 • Hybrydowa obudowaZoomHybrydowa obudowa

  Kosiarki do trawy STIHL z mocną hybrydową obudową charakteryzują się szczególną lekkością i długowiecznością. Zapewnia to zarówno zewnętrzna obudowa wykonana z magnezu z odporną na zarysowania powłoką proszkową, jak i wewnętrzna obudowa z odpornego na uderzenia polimeru.


   

 • Miękki uchwytZoomMiękki uchwyt

  Bardzo miękkie uchwyty kosiarki STIHL zapewniają wyjątkowo ergonomiczny i komfortowy chwyt podczas koszenia.


   

 • Elementy antywibracyjneZoomElementy antywibracyjne

  Zintegrowane tłumienie drgań zapewnia bezproblemową i komfortową pracę podczas koszenia trawnika.

Dostępne wyposażenie dodatkowe

 • Funkcja mulczowaniaZoomFunkcja mulczowania

  Funkcja mulczowania w kosiarce STIHL umożliwia dłuższą pracę bez potrzeby opróżniania kosza na trawę. Ostrze do mulczowania tnie trawę na bardzo drobne kawałeczki, po czym spada ona na darń oddając do gleby cenne substancje odżywcze oraz wilgoć. 

 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: