Wyprzedaż trwa!

Nożyce HSA 60

Symbol: HA060113504
Dostępność: Mało
1099.00
WYBIERZ ZESTAW:
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Paczkomaty InPost 12
Więcej o produkcie
Waga
1 kg

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu HSA 60 oferują wyjątkową moc cięcia w lekkim korpusie, idealne do precyzyjnego przycinania krzewów i żywopłotów w obrębie domu. Dzięki precyzyjnie wycinanym laserowo, szlifowanym diamentowo i hartowanym ostrzom oraz optymalnemu kształtowi kropli zapewniają one efektywne cięcie z doskonałym chwytem gałązek. Przykręcana osłona ostrza ułatwia ich obsługę, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo użytkowania.

Nożyce HSA 60 dostępne są w dwóch wariantach: z możliwością zakupu bez akumulatora i ładowarki lub w komplecie z akumulatorem AK 10 i ładowarką AL 101. Dzięki wytrzymałemu silnikowi EC, są one wyjątkowo wydajne i współpracują z akumulatorami litowo-jonowymi z systemu STIHL AK. Możliwość obracania wielofunkcyjnego uchwytu o 90° pozwala na ergonomiczną pracę w każdym kierunku cięcia, co jest niezwykle przydatne podczas przycinania boków i góry żywopłotu.

Nożyce HSA 60 zapewniają także komfortową pracę dzięki pałąkowej rękojeści, która zmniejsza uczucie zmęczenia. Dzięki wycinanym ostrzom laserowo, szlifowanym diamentowo i hartowanym, oraz systemowi antywibracyjnemu STIHL, zapewniają one szybkie i precyzyjne cięcie, jednocześnie chroniąc mięśnie i stawy użytkownika. Przykręcana osłona tarczy dodatkowo zabezpiecza narzędzie podczas pracy blisko ziemi. Ostrza o długości 60 cm gwarantują skuteczne cięcie nawet dużych żywopłotów i krzewów ogrodowych.


 


 

DANE TECHNICZNE:

   
Długość krawędzi tnącej 61 cm
Napięcie znamionowe 36 V
Masa 3,5 kg
Poziom ciśnienia akustycznego 77 dB(A)
Poziom mocy akustycznej 85 dB(A) (1)
Wartość drgań uchwyt lewy/prawy 1,5/1 m/s² (2)
Długość całkowita 117 cm
Liczba obrotów korbowodu 3000 UM
Odstęp między zębami tnącymi 34 mm
Zalecany akumulator AK 10
Technologia akumulatorowa litowo-jonowa
Czas pracy na akumulatorze z AK 10 do 70 min (3)
Czas pracy na akumulatorze z AK 20 do 140 min (3)
Czas pracy na akumulatorze z AK 30 do 175 min (4)
System akumulatorowy AK

(1) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
(2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²
(3) Czasy pracy są wartościami poglądowymi i zależą od sposobu pracy.
(4) Czasy pracy są wartościami poglądowymi i zależą od warunków eksploatacji.

Wyposażenie standardowe

 
 • Listwa tnąca o zoptymalizowanej geometriiZoom Listwa tnąca o zoptymalizowanej geometrii

  Obustronnie tnąca listwa do krzewów z zębami uformowanymi w kształt kropli pozwala uzyskać optymalny efekt cięcia. Taka geometria noża umożliwia przytrzymanie gałęzi przy nożu i ich idealne przycięcie. Listwa o długości 20 cm sprawdzi się doskonale przy pielęgnacji ozdobnych krzewów drobnolistnych i wiecznie zielonych żywopłotów. 


   

   

 • System antywibracyjnyZoom System antywibracyjny

  Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.


   

 • Silnik elektryczny ECZoom Silnik elektryczny EC

  Nowoczesny silnik elektryczny EC generuje w akumulatorze do 55% więcej mocy i ekonomicznie go eksploatuje, a żywotność akumulatora wzrasta nawet do 70%. Silnik elektryczny EC przekonuje użytkowników małym ciężarem, kompaktowymi wymiarami i niemalże brakiem zużycia mechanicznego.


   

 • Optymalny kąt ostrzeniaZoom Optymalny kąt ostrzenia

  zoptymalizowany kąt ostrzenia 34° dba o dobrą wydajność cięcia i agresywniejsze cięcie.


   

 • Uchwyt do zawieszeniaZoom Uchwyt do zawieszenia

  WYGODNE PRZECHOWYWANIE. W uchwycie znajduje się specjalny uchwyt, za pomocą którego urządzenie można zawiesić na ścianie.


   

 • System tnącyZoom System tnący

  Jednostronnie szlifowana, dwustronna listwa tnąca pozwala uzyskać dobre efekty cięcia. Zoptymalizowany kąt ostrzenia 32° dba o dobrą wydajność. Kształt zębów tnących umożliwia cięcie gałęzi do 8 mm.


   

 • Ochrona końcówki listwyZoom Ochrona końcówki listwy

  Osłona chroni końcówkę listwy tnącej nożyc do żywopłotów przed zużyciem podczas prac w niewielkiej odległości od podłoża czy muru.


   

 • Futerał listwy tnącejZoom Futerał listwy tnącej

  W celu zabezpieczenia listwy tnącej, także podczas transportu, obydwa modele nożyc akumulatorowych wyposażono w futerał z tworzywa sztucznego.


   

   System włącznikówZoom System włączników

 • Poprzez jednoczesne naciśnięcie obydwu przełączników na uchwycie kabłąkowym i uchwycie tylnym następuje łatwe uruchomienie urządzenia. Naciśnięcie tylnej dźwigni umożliwia bezstopniową regulację prędkości listwy tnącej. Szczególnie praktyczną zaletą przełącznika oburęcznego jest możliwość obsługi zarówno przez osoby prawo- jak i leworęczne.


   

 • Funkcjonalny designZoom Funkcjonalny design

  Obudowa silnika wykonana jest z gładkiego tworzywa wysokiej jakości i posiada okrągłe kontury, co zapobiega zahaczeniu urządzeniem o gałęzie lub inne przeszkody. Ponadto nożyce do żywopłotów nie absorbują brudu i łatwo utrzymać je w czystości.

 
 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: