Wyprzedaż trwa!

Odkurzacz SH 86

Symbol: 42410110932
Dostępność: Mało
2099.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Paczkomaty InPost 12
Więcej o produkcie
Waga
5.8 kg
SPALINOWY ODKURZACZ OGRODOWY SH 86:
 • Idealny do oczyszczania dużych powierzchni.
 • Możliwość zastosowania jako dmuchawy (w wyposażeniu seryjnym).
 • Płynna regulacja obrotów, dysza okrągła, dysza płaska, STIHL ElastoStart, system antywibracyjny STIHL, silnik 2-MIX, filtr HD2.


Odkurzacz ogrodowy SH 86 STIHL doskonale radzi sobie z dużymi ilościami liści, ścinków żywopłotu lub ściętej trawy i zmniejsza ich objętość do 10% pierwotnej objętości, tak aby materiał był łatwiejszy do mulczowania lub kompostowania. W kilku prostych krokach ten odkurzacz do liści można przekształcić w dmuchawę do liści, dzięki czemu nie trzeba kupować drugiego urządzenia.
 
Odkurzacz ogrodowy STIHL SH 86 jest idealny do wielu prac związanych z oczyszczaniem terenu wokół domu, ogrodzie czy innych dużych przestrzeniach. Doskonale usuwa zabrudzenia z kostki, tarasu, podjazdu. Niezastąpiona pomoc zarówno dla prywatnych użytkowników, jak i profesjonalistów. To bardzo wydajne urządzenie zarówno w trybie ssania, jak i dmuchawy. STIHL SH 86 napędzany jest silnikiem STIHL 2-MIX, który zapewnia wysoki komfort pracy i łatwej obsługi. Tuż po uruchomieniu silnika STIHL SH 86 funkcja STIHL ElastoStart amortyzuje odbicia obciążające mięśnie i stawy operatora i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć. Dzięki bezstopniowej regulacji prędkości obrotowej urządzenie ma zawsze dokładnie taką moc, jakiej potrzebuje do pracy. Dźwignię gazu można również bezstopniowo zablokować za pomocą przycisku stop. Dodatkowym atutem jest ergonomiczna obsługa jedną ręką ze strefą miękkiego uchwytu.
 
W miejscach, gdzie dostęp do liści jest utrudniony (np. narożniki), możesz użyć odkurzacza ssącego STIHL SH 86, aby skutecznie zassać i bezpośrednio rozdrabniać zassany materiał. W przypadku szczególnie zakurzonych czy zabrudzonych miejsc istnieje możliwość zastosowania worka do zbierania pyłu dla SH 56 i SH 86, o pojemności 45 l.
 
Dmuchawa do liści jest standardowo wyposażona w dyszę płaską i dyszę okrągłą. Zakrzywiona dysza płaska jest również dostępna jako dodatkowa opcja do doposażenia. Dzięki tym akcesoriom odkurzacz do liści STIHL SH 86, skutecznie usuwa większe ilości liści przez dłuższy czas swojej pracy. Dodatkowe akcesoria takie jak zestaw do czyszczenia rynien STIHL o długości ok. 3 m doskonale sprawdzi się przy usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń i liści z rynien.
 

DANE TECHNICZNE:

Wyposażenie standardowe

 
 • Blokada dźwigni gazu z przyciskiem stopZoom  Blokada dźwigni gazu z przyciskiem stop

  Dźwignię gazu można zablokować w dowolnej pozycji pomiędzy biegiem jałowym a pełnym gazem. Odblokowanie następuje poprzez naciśnięcie przycisku stop za pomocą kciuka. Urządzenie jest automatycznie ponownie gotowe do pracy.

   

 • Silnik STIHL 2-MIXZoom  Silnik STIHL 2-MIX

  Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra - chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.

   

 • STIHL System antywibracyjnyZoom  STIHL System antywibracyjny

  System antywibracyjny redukuje przenoszenie wibracji do minimum i zapewnia duży komfort nawet w przypadku długotrwałej pracy.

   

 • Obsługa jednoręczna, miękki uchwytZoom  Obsługa jednoręczna, miękki uchwyt

  Ergonomiczna konstrukcja miękkiego uchwytu. Umożliwia łatwą i bezpieczną obsługę urządzeń - dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie. Dźwignię gazu można zablokować w dowolnej pozycji pomiędzy biegiem jałowym i pełnym gazem. Stanowi to duże udogodnienie szczególnie w przypadku długotrwałych zastosowań.

   

 • Ręczna pompa paliwowaZoom  Ręczna pompa paliwowa

  Ręczna pompa paliwowa doprowadza paliwo do gaźnika po naciśnięciu przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.

   

 • STIHL ElastoStartZoom  STIHL ElastoStart

  Ciśnienie sprężania powoduje podczas uruchamiania silników 2-suwowych powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.

 
 

Dostępne wyposażenie dodatkowe

 • Pas nośnyZoom  Pas nośny

  Pasy nośne STIHL znacznie ułatwiają pracę, szczególnie podczas długotrwałych zastosowań. Pasy zapewniają dużą swobodę ruchów. W wyposażeniu seryjnym znajduje się każdorazowo pas nośny STIHL odpowiedni do konkretnego modelu urządzenia.(zdj. zbliżone do rzeczywistego)

 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: