Wyprzedaż trwa!

Pilarka MS 391

Symbol: 11402000727

Pilarka spalinowa | moc 3,3 kW 4,5 KM, do pozyskiwania drewna i prac budowlanych w drewnie

Dostępność: Mało
3799.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Paczkomaty InPost 12
Więcej o produkcie
Waga
7.2 kg

Pilarka spalinowa MS 391 jest jednym z flagowych modeli firmy Stihl. Jest to profesjonalne narzędzie, które znajduje zastosowanie w różnych pracach leśnych i ogrodniczych. Oto kilka cech i funkcji, które wyróżniają tę pilarkę:

1. Moc i wydajność: Pila MS 391 jest wyposażona w silnik spalinowy o dużej mocy, co pozwala na efektywne przeprowadzanie cięcia nawet w trudnych warunkach. Dzięki temu narzędziu można łatwo przecinać zarówno miękkie, jak i twarde drewno.

2. Ergonomia: Pilarka została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort i kontrolę podczas pracy. Posiada wygodne uchwyty, które redukują wibracje i zmęczenie dłoni. Dodatkowo, dobrze wyważona konstrukcja zapewnia stabilność i precyzję cięcia.

3.Piła spalinowa MS 391 jest wyposażona w wiele funkcji bezpieczeństwa, które chronią użytkownika przed ewentualnymi wypadkami. Przykładem jest system QuickStop Super, który natychmiast zatrzymuje łańcuch w przypadku gwałtownego odruchu lub przeciążenia.

4. Łatwość obsługi: Pilarka jest łatwa w obsłudze i wymaga minimalnego wysiłku podczas uruchamiania. Posiada system spustowy ErgoStart, który redukuje siłę potrzebną do uruchomienia silnika. Ponadto, dostęp do filtra powietrza i pompki paliwowej jest prosty i szybki.

5. Trwałość: MS 391 została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jej trwałość i długą żywotność. Zarówno obudowa, jak i podzespoły wewnętrzne są solidne i odporne na uszkodzenia.

Pilarka spalinowa STIHL MS 391 to niezawodne narzędzie, które jest cenione przez profesjonalistów w branży leśnej i ogrodniczej. Jej wysoka wydajność, bezpieczeństwo i trwałość sprawiają, że jest idealna do różnych zadań związanych z cięciem drewna

 DANE TECHNICZNE:

Pilarka ms 391 

 

Wyposażenie standardowe

 
 • Zawór dekompresyjnyZoom Zawór dekompresyjny

  Zawór dekompresyjny pozwala podczas uruchamiania usunąć z cylindra część sprężonej mieszanki. Umożliwia to znaczną redukcję siły potrzebnej do pociągnięcia za linkę rozrusznika, odciążenie osoby obsługującej urządzenie i ochronę całego systemu rozruchu urządzenia.


   

   

   

 • Silnik STIHL 2-MIXZoom Silnik STIHL 2-MIX

  Dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX zapewnia dużą moc, a przy tym oszczędność zużycia paliwa do 20% w porównaniu do dwusuwowych silników STIHL o podobnej mocy bez technologii 2-MIX. Emisja spalin spada o ok. 50%.


   

   

 • Pompa olejowa z regulacją wydajnościZoom Pompa olejowa z regulacją wydajności

  Pozwala na dokładne, odpowiednie do potrzeb smarowanie. Oznaczenie E gwarantuje doprowadzenie odpowiedniej ilości oleju w każdych warunkach roboczych. Profesjonaliści dozują dokładnie. Pompa umożliwia redukcję zużycia oleju do 50%.


   

   

 • Czterokanałowa technika STIHLZoom Czterokanałowa technika STIHL

  W czterech kanałach przelotowych następuje zawirowanie mieszanki paliwowo-powietrznej przed zapłonem. Zapewnia to lepsze spalanie paliwa i znacznie podnosi sprawność silnika. Skutek: mniejsze zużycie paliwa i wysoki moment obrotowy w szerokim przedziale obrotów.


   

   

 • System antywibracyjnyZoom System antywibracyjny

  Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.


   

   

 • Wielofunkcyjny przełącznikZoom Wielofunkcyjny przełącznik

  Obsługa wszystkich ważnych funkcji pilarki, takich jak rozruch na ciepło i na zimno, praca i wyłączanie odbywa się za pomocą jednej dźwigni. Rozwiązanie to zapewnia wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo obsługi, ponieważ prawa ręka przez cały czas spoczywa na uchwycie.


   

   

 • KOMPENSATORZoom KOMPENSATOR

  Wyczyszczenie filtra staje się konieczne dopiero wtedy, gdy moc silnika wyraźnie spadnie. Umieszczony w gaźniku kompensator STIHL sprawia, że pomimo wzrostu zanieczyszczenia filtra powietrza moc silnika, zawartość substancji szkodliwych w spalinach oraz zużycie paliwa przez dłuższy czas pozostają stałe. W ten sposób możliwa jest dłuższa praca bez konieczności przeprowadzania czynności serwisowych


   

   

  Zoom Boczny napinacz piły łańcuchowej

  Śruba napinacza obracana jest specjalnym pokrętłem przechodzącym przez pokrywę koła napędowego piły łańcuchowej. Umożliwia to uniknięcie kontaktu dłoni z ostrą piłą łańcuchową i zębami zderzaka oporowego.


   

   

 • STIHL Ematic-SystemZoom STIHL Ematic-System

  System STIHL Ematic składa się z prowadnicy Ematic, piły łańcuchowej Oilomatic oraz pompy olejowej z regulacją wydajności wzgl. redukcją ilości tłoczonego oleju. Specjalna konstrukcja prowadnicy i piły łańcuchowej sprawia, że każda kropla oleju dociera dokładnie w te miejsca piły łańcuchowej, gdzie jest najbardziej potrzebna. Umożliwia to redukcję zużycia oleju smarującego piłę łańcuchową do 50%.


   

   

 • Układ wstępnego ogrzewania gaźnikaZoom Układ wstępnego ogrzewania gaźnika

  Pilarki łańcuchowe STIHL wyposażone w układ wstępnego ogrzewania gaźnika są niezawodne nawet wtedy, gdy na dworze jest zimno: w zimowym trybie pracy ogrzane powietrze przepływa wokół gaźnika. Rozwiązanie takie skutecznie zapobiega oblodzeniu gaźnika.


   

   

 • Praktyczny korek zbiornikaZoom Praktyczny korek zbiornika

  Specjalne, opatentowane korki zbiorników paliwa i oleju. Zbiorniki urządzeń mechanicznych wyposażone w takie korki można szybko otworzyć i zamknąć - bez użycia siły i jakichkolwiek narzędzi.

 
 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: