Wyprzedaż trwa!

Pilarka MSA 300 C-O

Symbol: MA022000034

Pilarka akumulatorowa MSA 300 C-O: Najmocniejsza akumulatorowa piła łańcuchowa

Dostępność: Mało
3199.00 3999.00 -20%
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
3199
Do końca promocji pozostało:
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Paczkomaty InPost 12
Więcej o produkcie
Waga
5.4 kg

Pilarka akumulatorowa STIHL MSA 300 C-O

Ta pila akumulatorowa to najmocniejsze narzędzie w swojej klasie, idealne do zastosowań profesjonalnych. Oto kilka cech wyróżniających ten model:

Trzy tryby pracy: Możliwość wyboru spośród trzech trybów pracy pozwala dostosować narzędzie do różnych zastosowań, zapewniając optymalną wydajność podczas ścinania, okrzesywania czy przerzynki.

Piła łańcuchowa STIHL RS Pro .325" i prowadnica Light 04 gwarantują wyjątkową wydajność cięcia, co przekłada się na szybką i skuteczną pracę.

Komfort pracy: Smukła i poręczna konstrukcja, optymalne wyważenie oraz system antywibracyjny STIHL zapewniają komfort nawet podczas długotrwałej pracy, zmniejszając zmęczenie operatora.

Łatwa obsługa: Intuicyjny panel informacyjno-obsługowy z wyświetlaczem LED oraz uchwyt obsługowy z funkcją potencjometru umożliwiają płynną regulację prędkości, co ułatwia dostosowanie narzędzia do potrzeb i warunków pracy.

Filtr powietrza chłodzącego: Zintegrowany filtr powietrza chłodzącego zapewnia optymalne warunki pracy silnika, co przekłada się na jego wydajność i trwałość.

Czujnik oleju i wyświetlacz LED: Czujnik oleju i wyświetlacz LED aktywnie informują użytkownika o zbyt niskim poziomie oleju, co pozwala uniknąć przestoju podczas pracy.

STIHL Smart Connector 2 A: Miejsce na obudowie urządzenia na STIHL Smart Connector 2 A umożliwia monitorowanie pracy narzędzia za pomocą dedykowanej aplikacji, co ułatwia zarządzanie flotą maszyn.

Dzięki tym zaawansowanym funkcjom, pila na akumulator MSA 300 C-O jest doskonałym wyborem dla profesjonalistów, zapewniając niezawodność, wydajność i komfort pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Zestaw bez akumulatora i ładowarki

 

DANE TECHNICZNE

Długość prowadnicy

40 cm

Napięcie znamionowe 36 V
Masa 5,4 [kg]
Masa systemu 7,34 [kg]
Poziom ciśnienia akustycznego 93 dB(A)
Poziom mocy akustycznej 104 dB(A)
Wartość drgań uchwyt lewy/prawy 2,6/2,8 m/s²
Podziałka łańcucha piły .325"
Technologia akumulatorowa litowo-jonowy
Zalecany akumulator AP 500 S
Czas pracy na akumulatorze z AP 500 S 20-44 min
System akumulatorowy AP

Wyposażenie standardowe

 
 • FILTR POWIETRZA Z WŁÓKNINYZoom
  FILTR POWIETRZA Z WŁÓKNINY

  DO SKUTECZNEJ OCHRONY ELEKTRONIKI I CZĘŚCI SILNIKA. Filtr powietrza z włókniny filtruje trociny, drobny pył i brud ze strumienia powietrza chłodzącego. W ten sposób radiatory elektroniki i silnika są długo utrzymywane w czystości. Zdemontowany włókninowy filtr powietrza można łatwo wyczyścić za pomocą STIHL Varioclean i użyć go ponownie. Należy go czyścić regularnie.


   

 • TRYBY PRACYZoom
  TRYBY PRACY

  DOSTOSOWANIE DO RODZAJU PRACY. Ta pilarka oferuje 3 różne tryby pracy. W trybie „Eco" pilarka pracuje ze zmniejszoną mocą, aby maksymalnie wydłużyć czas pracy akumulatora. W trybie „ścinki" użytkownik jest wspomagany przez najwyższy możliwy moment obrotowy przy zmniejszonej prędkości łańcucha, aby piłować możliwie równomiernie i z dużą mocą. W trybie „okrzesywania" oferuje szczególnie dużą prędkość łańcucha do precyzyjnych cięć. Sterowanie trybem pracy odbywa się za pomocą przycisku aktywacji.


   

 • UCHWYT OBSŁUGOWY Z POTENCJOMETREMZoom
  UCHWYT OBSŁUGOWY Z POTENCJOMETREM

  WYGODNA OBSŁUGA. Możesz użyć uchwytu obsługowego z funkcją potencjometru do płynnej regulacji prędkości pilarki, a tym samym łatwo kontrolować i odpowiednio sterować mocą.


   

 • ELEKTRONICZNA KONTROLA MOCYZoom
  ELEKTRONICZNA KONTROLA MOCY

  EFEKTYWNA KONTROLA WYDAJNOŚCI. Funkcja obniżania wartości znamionowych oferuje 2 korzyści w pracy: Z jednej strony ta funkcja chroni pilarkę łańcuchową przed możliwym przegrzaniem poprzez zmniejszenie dopływu prądu. Z drugiej strony informuje użytkownika poprzez redukcję mocy, że stopien naładowania akumulatora jest bardzo niski. W obu przypadkach można dokończyć rozpoczęte cięcia.


   

 • PANEL INFORMACYJNO-KONTROLNYZoom
  PANEL INFORMACYJNO-KONTROLNY

  PRZEGLĄD NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJI. Duży wyświetlacz LED na bieżąco pokazuje ważne informacje o aktualnym stanie pilarki. Wyświetla wybrany tryb pracy, podaje informacje o hamulcu łańcucha i zapasie oleju do łańcucha.


   

 • CZUJNIK OLEJUZoom
  CZUJNIK OLEJU

  DO KONTROLI I MONITOROWANIA ZAPASU OLEJU DO SMAROWANIA PIŁY. Wyświetlacz LED czujnika oleju informuje o zapasie oleju do smarowania piły łańcuchowej. Jeśli dioda LED świeci na czerwono oznacza to, że w zbiorniku nie ma wystarczającej ilości oleju do smarowania łańcucha pilarki. Jeśli ilość oleju jest wystarczająca, dioda LED nie świeci.


   

 • Kompatybilność ze SMART CONNECTOR 2 AZoom
  Kompatybilność ze SMART CONNECTOR 2 A

  KOMPATYBILNOŚĆ ZE SMART CONNECTOR 2 A. Smart Connector 2 A można zamontować w obudowie urządzenia. Jest on podłączony do jednostki sterującej, a ważne dane z pilarki są przesyłane do smartfona, tabletu lub znajdującego się w zasięgu STIHL Connected Mobile Box. Zarejestrowane dane można przeglądać w STIHL Connected za pośrednictwem aplikacji STIHL i portalu STIHL i korzystać z dodatkowych funkcji.

 
 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: