Wyprzedaż trwa!

Robot koszący iMOW 5

Symbol: IA010111406
Dostępność: Mało
8899.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
  • Odbiór osobisty Czarnków 0
  • Odbiór osobisty Piła 0
  • Kurier 0
  • ORLEN Paczka 8.19
  • Paczkomaty InPost 12
Więcej o produkcie
Waga
1 kg

ROBOT KOSZĄCY iMOW 5

Nowoczesny robot koszacy STIHL to w pełni automatyczne urządzenie, które nie tylko imponuje innowacyjnym designem, ale także oferuje zaawansowane funkcje. Dzięki zaawansowanej technologii mulczowania, robot efektywnie koszy, rozdrabnia i nawozi trawę, zapewniając doskonały efekt koszenia oraz estetyczny wygląd trawnika. Innowacyjny system z trzema swobodnie poruszającymi się ostrzami, elektryczną regulacją wysokości koszenia, dostosowaniem prędkości jazdy oraz zdolnością pokonywania wzniesień o nachyleniu do 40% gwarantuje doskonałe rezultaty.

Intuicyjna koncepcja obsługi obejmuje możliwość sterowania poprzez aplikację MY iMOW® za pośrednictwem WiFi lub Bluetooth®, integrację z istniejącymi systemami inteligentnego domu, komunikaty głosowe, a także efektowną komunikację wizualną poprzez paski LED z przodu i z tyłu. Krótki czas aktywności koszącego to zasługa m.in. dużej szerokości koszenia, prędkości jazdy wynoszącej 0,45 m/s oraz efektywnego ładowania.

Aplikacja MY iMOW® umożliwia tworzenie spersonalizowanych planów koszenia i precyzyjne ograniczenie obszaru koszenia do określonych stref trawnika. Dla użytkownika oznacza to większą elastyczność i więcej czasu na cieszenie się zadbaniem o ogród. W komplecie znajdziesz: robot koszący STIHL iMOW®, stację dokującą, 6 dodatkowych ostrzy oraz przymiar iMOW®.

 
| Powierzchnia trawnika do ... (m2): 1.500
| Maksymalne nachylenie : 40%
| Szerokość koszenia: 28 cm
| Mulczowanie: TAK
| Min. wysokość koszenia: 20 mm
| Maks. wysokość koszenia:60 mm
| Rodzaj akumulatora: litowo-jonowy
| Ciężar: 14 kg
| Poziom ciśnia akustycznego: 48 dB(A)
| Maks. czas koszenia na jednym cyklu ładowania 80%: 55 min
| Maks. czas koszenia na jednym cyklu ładowania 100%: 65 min
| Czas szybkiego ładowania 80%: 50 min
| Poziom mocy akustyczniej: 61 dB(A)
| System akumulatorowy : AAI
| Komunikacja: Bluetooth, WLAN

     
System DISC-CUT

OPTYMALNE REZULTATY KOSZENIA. 3 swobodnie poruszające się, wyjątkowo ostre ostrza zapewniają czyste cięcie trawnika dzięki dużej prędkości obrotowej. Ponieważ kierunek obrotu jest regularnie zmieniany, ostrza są bardzo trwałe
           
 
ELEKTRYCZNA REGULACJA WYSOKOŚCI KOSZENIA

WYGODNIE PRZEZ APLIKACJĘ. Wysokość koszenia można regulować bezpośrednio za pomocą aplikacji 
     
 
BEZNARZĘDZIOWA WYMIANA OSTRZY  (IMOW)

SZYBKA I ŁATWA WYMIANA.  Ponieważ do wymiany ostrzy nie są potrzebne żadne narzędzia, możesz szybko i łatwo wyposażyć swojego robota koszącego IMOW w nowe ostrza. Aby zapewnić równomierne cięcie, zleca się zawsze wymieniać wszystkie trzy noże na raz.
     
  ELEMENTY OBSŁUGOWE IMOW

WYJĄTKOWO INTUICYJNA OBSŁUGA W KILKU MIEJSCACH. Panel sterowania składający się z przycisków i tylnego paska LED, oferuje wszystkie ważne funkcje sterujące kosiarką. Przedni pasek LED informuje o stanie urządzenia, a dzięki światłom do jazdy dziennej zapewnia lepszą widoczność robota. Modele EVO posiadają dodatkowo matrycę LED, która dodatkowo upraszcza obsługę przy różnych trybach świetlnych. Robot koszący posiada także funkcję głosową, która informuje użytkownika np. o pozostałym czasie koszenia.
     
  KOMUNIKACJA IMOW

OPTYMALNE STEROWANIE. Dzięki łączności masz możliwość sterowania robotem koszącym za pośrednictwem aplikacji i sieci WLAN lub Bluetooth.  W przypadku modeli EVO można także połączyć aplikację z kosiarkę za pośrednictwem komunikacji komórkowej GSM.
     
  MOBILNY DOSTĘP PRZEZ MY IMOW APP

INTERAKTYWNE  I ZDALNE KOSZENIE TRAWNIKA. Jeśli chcesz kontrolować, co robi robot koszący lub jak planowane są jego zadania, możesz skorzystać z aplikacji MY IMOW, aby uzyskać dostęp do swojej kosiarki z dowolnego miejsca.  Stwórz na przykład interaktywny plan koszenia, wyświetl aktualną lokalizację swojego urządzenia lub ustaw strefy koszenia.  W aplikacji możesz wprowadzić inne ustawienia, takie jak wysokość koszenia. 
     
  ZARZĄDZANIE STREFĄ KOSZENIA

PRECYZYJNA PRACA. Jeśli Twój ogród ma skomplikowane obszar, takie jak nieregularne kształty, przeszkody znajdujące się blisko siebie itp., możesz uprościć przetwarzanie danych przez robota iMOW, definiując punkty początkowe i żądane strefy.  Dzięki temu praca jest wydajniejsza i szybsza. 
     
 
FUNKCJA ALARMU 

ROZSZERZONA OCHRONA. Jeśli robot zostanie podniesiony lub nachylenie bądź ruch urządzenia zmieni się w nietypowy sposób (wykrywanie przenoszenia) włączy się akustyczny sygnał alarmowy. Wyłącza się automatycznie po ponownym odłożeniu robota.  Robot automatycznie blokuje także swoje funkcje sterujące, jeśli zostanie usunięty z obszaru domu.  
     
  CZUJNIK DESZCZU

KOSZENIE ZALEŻNE OD POGODY.  Dzięki czujnikowi deszczu robot koszący iMOW w zależności od pogody może zdecydować czy kosić, czy nie. Możesz dostosować sposób,w jaki kosiarka reaguje na deszcz. 
     
  ŁATWA AKTUALIZACJA 

ŁATWY UPDATE. Możesz samodzielnie zaktualizować oprogramowanie robota koszącego dzięki usłudze Over-The-Air Update (OTA). Oczywiście nadal istnieje możliwość wykonania aktualizacji i Dealera STIHL
Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: