Wyprzedaż trwa!

HSA 130 T - AP-SYSTEM

Symbol: 48690113572
Dostępność: Mało
2899.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
  • Odbiór osobisty Czarnków 0
  • Odbiór osobisty Piła 0
  • Kurier 0
  • ORLEN Paczka 8.19
  • Paczkomaty InPost 12
Więcej o produkcie
Waga
1 kg

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu STIHL HSA 130 T to doskonały wybór do profesjonalnej pielęgnacji ogrodów. Z dwustronnie szlifowanymi zębami listwy tnącej zapewniają precyzyjne trymowanie krzewów. Ostrza tnące pracują szybko, gwarantując czyste cięcie liści i gałązek. Przełącznik wielofunkcyjny umożliwia regulację skoków w trzech stopniach (4400-5000 skoków/min), utrzymując stałą wydajność. Zasilane akumulatorem są mocne i ciche, doskonałe do pracy w miejscach wrażliwych na hałas. Wielofunkcyjny uchwyt zapewnia stabilność podczas cięcia pod różnymi kątami. Zasilanie z kieszeni do pasa AP lub akumulatorem plecakowym AR L z przewodem zasilającym i systemem nośnym.

Szczegóły produktu

Czas pracy z AP 100 [min]
54
Czas pracy z AP 200 [min]
108
Czas pracy z AP 300 [min]
135
Czas pracy z AR 2000 L [min]
690
Czas pracy z AR 3000 [min]
570
Czas pracy z AR 3000 L [min]
985
Ciężar [kg]
4,1
Poziom mocy akustycznej [dB(A)]
96
Poziom ciśnienia akustycznego [dB(A)]
85
Zasilanie
Akumulatorowe
Długość całkowita [cm]
130
Akumulator
litowo-jonowy System AP
Napięcie znamionowe [V]
36
Długość listwy tnącej [cm]
75
Ilość skoków [1/min]
4400-5000
 

Opis

 
 Ochrona końcówki listwy

Osłona chroni 

 

 

 Przykręcana osłona listwy tnącej

Redukuje niebezpieczeństwo skaleczenia użytkownika i zapewnia łatwą wymianę po zużyciu

 

 

 Dwustronna listwa tnąca

Akumulatorowe nożyce do żywopłotów STIHL z dwustronną listwą tnącą wykonują perfekcyjne cięcia zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Dzięki wykorzystaniu obu stron listwy tnącej uzyskać można optymalny efekt cięcia także w narożnikach.

 

 

 Przestawny uchwyt wielofunkcyjny

Uchwyt wielofunkcyjny można obrócić o 90° w prawą lub lewą stronę. Dzięki temu uzyskuje się zawsze najkorzystniejszą pod względem ergonomii pozycję urządzenia, bez względu na to, czy cięcie jest wykonywane w poziomie, czy w pionie. Nożyce do żywopłotów mogą być więc stosowane zarówno przez prawo- jak i leworęcznych użytkowników.

 Regulowana prędkość skokowa

Trzystopniowa regulacja prędkości skokowej optymalizująca prędkość listwy tnącej. Funkcja przydatna w każdych warunkach pracy. Regulacja odbywa się przez panel dostępny na obrotowym uchwycie wielofunkcyjnym. Uchwyt obraca się, a przycisk niezależnie od wybranej pozycji skręcenia zawsze jest optymalnie ustawiony.

 

 

 Wersja do formowania

Wersje T nowych nożyc do żywopłotów STIHL dbają o perfekcyjną formę żywopłotów i krzewów. Geometria ostrzy z małymi odstępami pomiędzy zębami i niewielką wysokością listwy tnącej w połączeniu z przełożeniem gwarantującym dużą ilość skoków umożliwiają czyste cięcie nawet w przypadku „filigranowych" kształtów

.

 

 Silnik elektryczny EC

Nowoczesny silnik elektryczny EC generuje w akumulatorze do 55% więcej mocy i ekonomicznie go eksploatuje, a żywotność akumulatora wzrasta nawet do 70%. Silnik elektryczny EC przekonuje użytkowników małym ciężarem, kompaktowymi wymiarami i niemalże brakiem zużycia mechanicznego.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: