Wyprzedaż trwa!

Nożyce akum. HSA 26, zestaw z akumulatorem AS2 i ładowarką AL1

Symbol: HA030113516
Dostępność: Mało
583.11
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
8.19
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Paczkomaty InPost 12
 • Kurier 35
Więcej o produkcie
Waga
1 kg

NOŻYCE AKUMULATOROWE HSA 26:

 • Lekkie i kompaktowe akumulatorowe nożyce do krzewów wyposażone w listwę tnącą do przycinania i pielęgnacji niższych, wiecznie zielonych żywopłotów oraz ozdobnych krzewów drobnolistnych. Listwa tnąca z nożami STIHL o zoptymalizowanej geometrii pozwala uzyskać optymalne efekty cięcia.
 • Wyposażone w nóż do trawy doskonale nadają się do wyrównywania krawędzi trawnika. Komfortowy uchwyt zapewnia perfekcyjną ergonomię, szybka i beznarzędziowa wymiana ostrza, wskaźnik naładowania pozwala łatwo kontrolować pozostałą pojemność akumulatora. Akumulator AS 2 pasuje wyłącznie do produktów systemu AS i nie jest kompatybilny z HSA 25. Nożyce HSA 26 są dostępne w zestawie lub jako pojedyncze urządzenie.


Nożyce akumulatorowe do przycinania trawy i żywopłotu:
 

Akumulatorowe nożyce ogrodowe STIHL HSA 26 do pielęgnacji ogrodu to bezproblemowe przycinanie krzewów i trawy. Wyposażone w listwę tnącą do przycinania i pielęgnacji niższych, wiecznie zielonych żywopłotów oraz ozdobnych krzewów drobnolistnych. HSA 26 to narzędzie łatwe w użyciu - przeznaczone dla każdego, kto chce przycinać i kształtować małe żywopłoty, krzewy czy uporządkować krawędzie trawnika lub trawę wokół grządek ogrodowych. Nożycami można przycinać gałęzie o średnicy do 8 mm, używając dołączonej do urządzenia nasadki. Aby zmienić nasadkę należy w pierwszej kolejności wyjąć baterię, a następnie ścisnąć pomarańczowe zaciski po obu stronach nasadki tnącej, aby ją zwolnić. Aby przymocować inne ostrze, włóż metalowe zaczepy na ostrzu do szczelin w nożycach do krzewów i mocno dociśnij, aż usłyszysz kliknięcie. Utrzymywanie ostrych ostrzy zapewni dokładne cięcie wszystkiego, co przycinasz. Jeśli zauważysz, że ostrza łatwo się zacinają lub maszyna „walczy", ostrza mogą wymagać ostrzenia. Ostrza można ostrzyć samodzielnie za pomocą pilnika płaskiego STIHL pod kątem 30 stopni. Ostrza należy utrzymywać w czystości.  Ostrze, które nie jest czyste, nie jest wydajne. Podczas przycinania żywopłotu na ostrzach gromadzi się sok z roślin, który twardnieje jak klej. Zalecamy użycie STIHL Super Clean, aby usunąć żywicę i brud oraz zapewnić smarowanie i ochronę przed korozją. Do czego przeznaczone są narzędzia tnące? Nożyce do żywopłotu z dłuższą listwą tnąca może być używane do przycinania ozdobnych krzewów drobnolistnych i żywopłotów. Ostrze do przycinania trawy doskonale nadaje się do przycinania mniejszych trawników, roślin wokół tarasu czy rabat kwiatowych. Przy korzystaniu z HSA 26 zalecamy noszenie dobrze dopasowanych ubrań, ochronę oczu i wiązanie długich włosów. W naszej ofercie jest dostępny akumulator STIHL AS oraz inne akcesoria powiązane z tym produktem. HSA 26 jest objęty 2-letnią gwarancją krajową.
 

Akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu HSA 26 marki STIHL:

To komfort i bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy jest to precyzyjne przycinanie roślin ozdobnych, czy przycinanie i cięcie małych krzewów i traw, akumulatorowe nożyce ogrodowe HSA 26 zapewniają niezrównaną precyzję i moc dla wymagającego ogrodnika. Idealny dla właścicieli domów w miastach lub na przedmieściach mieszkających na obszarach wrażliwych na hałas. Dzięki sprawdzonej geometrii ostrzy firmy STIHL i szybszym prędkościom cięcia niż w poprzednim modelu, HSA 26 zapewnia bardziej precyzyjne i czystsze cięcie, poprawiając wygląd roślin. Dzięki lekkiej konstrukcji, ergonomicznej konstrukcji, gumowanym uchwytom i dwóm łatwo wymiennym ostrzom ogrodnicy i profesjonaliści w szkółkach uzyskują komfort i kontrolę, których potrzebują. Dla większej wygody gumowane uchwyty pozwalają na dokładną kontrolę podczas uzyskiwania pożądanego wyglądu rosliny przy minimalnym wysiłku. Wymiana łańcucha 1/4 cala PM3 jest prosta, ponieważ do wykonania zadania nie są potrzebne żadne narzędzia. Nieużywane narzędzie, możesz wygodnie przechowywać czarno-pomarańczowej torbie marki STIHL, którą bez problemu zawiesisz na ścianie za pomocą „oczka".

Systemem AS marki STIHL

System AS marki STIHL zapewnia moc niezbędną do uzyskania doskonałej wydajności i mocnych cięć. Na jednym naładowanym akumulatorze litowo-jonowym 28 Wh 10,8 V można osiągnąć 110 minut czasu cięcia. Nożyce akumulatorowe HSA 26 posiadają wskaźnik poziomu naładowania, dzięki czemu możesz wyraźnie zobaczyć, ile czasu pozostało do umieszczenia umieszczenia urządzenia w stacji ładującej. Po 55 minutach bateria osiągnie 80% naładowania, podczas gdy po 70 minutach bateria będzie w pełni naładowana. Akumulator jest kompatybilny ze wszystkimi innymi produktami STIHL AS System. Dla większej wygody gumowane uchwyty pozwalają na dokładną kontrolę podczas uzyskiwania pożądanego wyglądu przy minimalnym wysiłku. Wymiana łańcucha 1/4 cala PM3 jest prosta, ponieważ do wykonania zadania nie są potrzebne żadne narzędzia. Gdy nie są używane, możesz wygodnie przechowywać swoje bezprzewodowe nożyce z dala od małych rączek, umieszczając je w przyciągającej wzrok czarno-pomarańczowej torbie marki STIHL, którą można bezpiecznie zawiesić na ścianie za pomocą oczka.

Najważniejsze cechy nożyc akumulatorowych HSA 26:

Ergonomicznie zoptymalizowany uchwyt. Perfekcyjne wyważenie pozwala na wygodnie i precyzyjnie wykonywanie pracy. Wyświetlacz LED ze wskaźnikiem naładowania.Wyraźny wyświetlacz LED ze wskaźnikiem naładowania. Aby skontrolować stan naładowania akumulatora wystarczy w dowolnym momencie nacisnąć przycisk. Beznarzędziowa wymiana noży tnących. Narzędzia tnące można w prosty sposób wymieniać bez potrzeby użycia narzędzi. W dowolnym momencie można zdecydować o przycinaniu krzewów lub trawy. Nóż do trawy. Nóż tnący do trawy o szerokości cięcia 12 cm nadaje się idealnie do przycinania trawników i ich brzegów. Narzędzie tnące można szybko wymienić bez potrzeby użycia narzędzi. Listwa tnąca o zoptymalizowanej geometri. Obustronnie tnąca listwa do krzewów z zębami uformowanymi w kształt kropli pozwala uzyskać optymalny efekt cięcia. Taka geometria noża umożliwia przytrzymanie gałęzi przy nożu i ich idealne przycięcie. Listwa o długości 20 cm sprawdzi się doskonale przy pielęgnacji ozdobnych krzewów drobnolistnych i wiecznie zielonych żywopłotów. Osłona noża. Dopasowana osłona ostrza przydatna na czas transportu i przechowywania urządzenia. Praktyczna torba transportowa. Praktyczna torba transportowa, użyteczna również podczas przechowywania zestawu. Można ją zamontować także na ścianie.


DANE TECHNICZNE:

 

Wyposażenie standardowe

 
 • Listwa tnąca o zoptymalizowanej geometriiZoomListwa tnąca o zoptymalizowanej geometrii

  Obustronnie tnąca listwa do krzewów z zębami uformowanymi w kształt kropli pozwala uzyskać optymalny efekt cięcia. Taka geometria noża umożliwia przytrzymanie gałęzi przy nożu i ich idealne przycięcie. Listwa o długości 20 cm sprawdzi się doskonale przy pielęgnacji ozdobnych krzewów drobnolistnych i wiecznie zielonych żywopłotów. (Zdj.poglądowe)

   

 • Beznarzędziowa wymiana noży tnącychZoomBeznarzędziowa wymiana noży tnących

  Narzędzia tnące można w prosty sposób wymieniać bez potrzeby użycia narzędzi. W dowolnym momencie można zdecydować o przycinaniu krzewów lub trawy. (Zdj. poglądowe).

   

 • Ergonomicznie zoptymalizowany uchwytZoomErgonomicznie zoptymalizowany uchwyt

  Perfekcyjne wyważenie pozwala na wygodnie i precyzyjnie wykonywanie pracy. (Zdj.poglądowe)

   

 • Nóż do trawyZoomNóż do trawy

  Nóż tnący do trawy o szerokości cięcia 12 cm nadaje się idealnie do przycinania trawników i ich brzegów. Narzędzie tnące można szybko wymienić bez potrzeby użycia narzędzi. (Zdj.poglądowe)

   

 • Wyświetlacz LED ze wskaźnikiem naładowaniaZoomWyświetlacz LED ze wskaźnikiem naładowania

  Wyraźny wyświetlacz LED ze wskaźnikiem naładowania. Aby skontrolować stan naładowania akumulatora wystarczy w dowolnym momencie nacisnąć przycisk. (Zdj.poglądowe)

   

 • Osłona nożaZoomOsłona noża

  Dopasowana osłona ostrza przydatna na czas transportu i przechowywania urządzenia. (Zdj.poglądowe)

   

 • Praktyczna torba transportowaZoomPraktyczna torba transportowa

  Praktyczna torba transportowa, użyteczna również podczas przechowywania zestawu. Można ją zamontować także na ścianie. (Zdj.poglądowe)

 
 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: