Wyprzedaż trwa!

Kosa spalinowa FS 40

Symbol: 41440112309
Dostępność: Mało
1149.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Paczkomaty InPost 12
Więcej o produkcie
Waga
4.4 kg

Spalinowa kosa mechaniczna FS 40: moc 1,0 KM, waga 4,4 kg z silnikiem 2-MIX i uchwytem obwiedniowym

Nasza lekka podkaszarka mechaniczna FS 40 to doskonałe narzędzie do wykasowania trawy wokół drzew, roślin, ogrodzeń i innych przedmiotów. Dzięki solidnemu silnikowi 2-MIX o mocy 1,0 KM oraz niskiej wadze wynoszącej tylko 4,4 kg, jest to kosa, która zapewni Ci wydajność i komfort podczas pracy.

Główne cechy produktu:

Mocny silnik 2-MIX: Silnik o mocy 1,0 KM gwarantuje wystarczającą siłę do skutecznego koszenia trawy w różnych warunkach.

Lekka konstrukcja: Waga 4,4 kg sprawia, że nasza kosa jest niezwykle łatwa w obsłudze i manewrowaniu, nawet na trudno dostępnych obszarach.

Uchwyt obwiedniowy: Specjalny uchwyt obwiedniowy umożliwia precyzyjne prowadzenie kosi wokół drzew, roślin, ogrodzeń i innych przeszkód.

Łatwe uruchamianie: Dzięki bardzo łatwemu uruchamianiu, nasza kosa mechaniczna jest gotowa do pracy w szybki i bezproblemowy sposób.

Przeznaczona do wykaszania trawy: Idealna do wykasowania trawy wokół drzew, roślin, ogrodzeń i innych przedmiotów, nasza kosa FS 40 zapewnia efektywność i dokładność w wykonaniu prac ogrodniczych.

Daj sobie ułatwić pracę w pielęgnacji ogrodu dzięki naszej solidnej i wydajnej kosie spalinowej FS 40!

Wyposażenie standardowe

 
 • Uchwyt obwiedniowyZoom
  Uchwyt obwiedniowy

  Dzięki uchwytowi obwiedniowemu obsługa sprzętu jest prosta i precyzyjna.


   

 • Silnik STIHL 2-MIXZoom
  Silnik STIHL 2-MIX

  Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra - chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.


   

 • Przycisk STOPZoom
  Przycisk STOP

  Po naciśnięciu przycisku STOP silnik zostanie wyłączony. Po zatrzymaniu silnika nie ma potrzeby ponownego naciskania przycisku, gdyż układ zapłonowy automatycznie powróci do pozycji wyjściowej (przycisk STOP znajdować się będzie w pozycji PRACA).


   

 • Uchwyt wielofunkcyjnyZoom
  Uchwyt wielofunkcyjny

  Wszystkie elementy sterowania silnikiem znajdują się w zasięgu dłoni. Zapewnia to wyjątkowo łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia - dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)


   

 • Ręczna pompa paliwowaZoom
  Ręczna pompa paliwowa

  Ręczna pompa paliwowa umożliwia doprowadzenie paliwa do gaźnika poprzez naciśnięcie przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: