Wyprzedaż trwa!

Kosa spalinowa FS 55

Symbol: 41402000521

O mocy 1,0 KM i ciężarze 4,9 kg, z silnikiem 2-MIX oraz uchwytem oburęcznym

Dostępność: Mało
1099.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Paczkomaty InPost 12
Więcej o produkcie
Waga
4.9 kg

Kosa spalinowa STIHL FS 55: moc 1,0 KM, waga 4,9 kg z silnikiem 2-MIX i uchwytem oburęcznym

Nasza uniwersalna kosa mechaniczna FS 55 z uchwytem oburęcznym to idealne narzędzie do wykaszania większych powierzchni w ogrodzie. Odpowiednia do wyrównywania krawędzi trawnika oraz wykańczania prac, ta kosa sprawdzi się doskonale w Twoim prywatnym ogrodzie. Wyposażona w silnik 2-MIX o mocy 1,0 KM oraz ergonomiczny uchwyt oburęczny, zapewni Ci komfort i skuteczność podczas pracy.

Główne cechy produktu:

Mocny silnik 2-MIX: Silnik o mocy 1,0 KM zapewnia wystarczającą siłę do skutecznego koszenia większych powierzchni i wykańczania prac w ogrodzie.

Waga 4,9 kg: Pomimo solidnej konstrukcji, kosa jest lekka i łatwa w obsłudze, co pozwala na efektywne koszenie nawet przez dłuższy czas.

Uchwyt oburęczny: Ergonomiczny uchwyt oburęczny zapewnia wygodę i kontrolę podczas pracy, umożliwiając efektywne prowadzenie kosi na większych obszarach.

Uniwersalne narzędzie tnące: Wyposażona w odpowiednie narzędzie tnące, kosa nadaje się do różnych zastosowań, w tym do wykaszania splątanych traw, trzciny i pokrzyw.

Przeznaczona do prac wykończeniowych: Doskonała do wyrównywania krawędzi trawnika i wykańczania prac w prywatnym ogrodzie, nasza kosa FS 55 zapewni Ci estetyczny wygląd Twojej przestrzeni zielonej.

Daj sobie ułatwić pracę w ogrodzie i ciesz się efektywnością naszej spalinowej kosy mechanicznej FS 55!

Uniwersalna kosa mechaniczna z uchwytem oburęcznym do ergonomicznego wykaszania większych powierzchni. Odpowiednia do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończeniowych w prywatnym ogrodzie. Wyposażona w odpowiednie narzędzie tnące nadaje się również do wykaszania splątanych traw, trzciny i pokrzyw.
 
Kosa spalinowa FS 55

Wyposażenie standardowe

 
 • Ergonomiczny uchwyt oburęcznyZoom Ergonomiczny uchwyt oburęczny

  Ergonomiczny uchwyt oburęczny zapewnia swobodę ruchów i komfort pracy podczas wykaszania dużych powierzchni. Uchwyt oburęczny jest również nazywany ergonomicznym uchwytem oburęcznym.


   

 • Pas nośny tapicerowanyZoom
  Pas nośny tapicerowany

  Element wyposażenia- pas nośny tapicerowany. Dzięki miękkiej wewnętrznej warstwie wyściełającej ułatwiają długotrwałą pracę. Zapewniają bezpieczną i wygodną pracę.


   

 • Silnik STIHL 2-MIXZoom
  Silnik STIHL 2-MIX

  Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra - chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.


   

 • Uchwyt wielofunkcyjnyZoom
  Uchwyt wielofunkcyjny

  Wszystkie elementy sterowania silnikiem znajdują się w zasięgu dłoni. Zapewnia to wyjątkowo łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia - dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie. (zdj. zbliżone do rzeczywistego


   

 • Ręczna pompa paliwowaZoom
  Ręczna pompa paliwowa

  Ręczna pompa paliwowa umożliwia doprowadzenie paliwa do gaźnika poprzez naciśnięcie przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: