Wyprzedaż trwa!

Kosiarka RM 545 VE

Symbol: 63400113429
Dostępność: Mało
4249.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Kurier (Pobranie) 50
Więcej o produkcie
Waga
31 kg
KOSIARKA SPALINOWA RM 545 VE:
 
Kosiarka spalinowa STIHL RM 545 VE to idealne narzędzie do pracy na średniej wielkości trawnikach, które zapewnia wygodę i efektywność dzięki nowoczesnym funkcjom.

Dzięki systemowi InStart, uruchomienie silnika odbywa się za pomocą jednego przycisku, co eliminuje potrzebę użycia rozrusznika ręcznego i sprawia, że rozpoczęcie pracy jest szybkie i łatwe.

Napęd Vario umożliwia regulację prędkości poruszania się kosiarki, co pozwala dopasować tempo koszenia do indywidualnych preferencji użytkownika i warunków terenowych.

Szerokość koszenia wynosząca 43 cm oraz centralna regulacja wysokości koszenia pozwalają uzyskać równomierne i estetyczne cięcie trawy na pożądaną wysokość.

Regulowany na wysokość i składany do przechowywania uchwyt zapewniają wygodę obsługi oraz łatwe przechowywanie urządzenia po zakończeniu pracy.

Kosz na trawę o pojemności 60 litrów jest składany i łatwy w opróżnianiu, co minimalizuje przerwy w pracy i zwiększa wydajność koszenia.

Kosiarka STIHL RM 545 VE może być łatwo przekształcona w urządzenie do mulczowania dzięki dodatkowemu wyposażeniu, co daje użytkownikowi dodatkową elastyczność i możliwość wyboru preferowanej metody pielęgnacji trawnika.
 
DANE TECHNICZNE:
 
Kosiarka RM 545 VE 

Wyposażenie standardowe

 
 • Napęd VarioZoomNapęd Vario

  Napęd Vario umożliwia kosiarkom STIHL indywidualne dostosowywanie prędkości do warunków i osobistych preferencji. Zmiany prędkości dokonać można bezpośrednio przy użyciu dźwigni umieszczonej na uchwycie kierującym, bez zmiany prędkości obrotowej silnika. 


   

 • Nóż łopatkowyZoomNóż łopatkowy

  Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.


   

 • Trwałe kółkaZoomTrwałe kółka

  Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


   

 • Obudowa z polimeruZoomObudowa z polimeru

  Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.


   

 • Centralna regulacja wysokości koszeniaZoomCentralna regulacja wysokości koszenia

  Centralna regulacja wysokości koszenia w kilku stopniach umożliwia szybkie i proste dopasowanie wysokości cięcia do stanu trawnika.


   

 • Regulowany uchwytZoomRegulowany uchwyt

  Uchwyt glebogryzarki STIHL można w prosty sposób ustawić bez potrzeby używania narzędzi. Regulowany na wysokość i na boki uchwyt zwiększa znacząco komfort i ergonomię pracy z urządzeniem. Aby zaoszczędzić miejsce podczas transportu lub przechowywania glebogryzarki, uchwyt można złożyć.


   

 • Innowacyjny kosz na trawęZoomInnowacyjny kosz na trawę

  Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


   

 • Funkcja mulczowaniaZoomFunkcja mulczowania

  Jeśli zdemontowany zostanie kosz na trawę, a zamontowana przysłona do mulczowania, to kosiarka może pracować w trybie mulczowania. Skoszona trawa jest w tym przypadku dokładnie rozdrabniana i równomiernie rozrzucana po trawniku, co likwiduje konieczność opróżniania kosza. Takie rozwiązanie gwarantuje oszczędność czasu, a trawnik odzyskuje substancje odżywcze i wilgoć.

 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

 
Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: