Wyprzedaż trwa!

Kosiarka RM 545

Symbol: 63400113404
Dostępność: Mało
2799.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Kurier (Pobranie) 50
Więcej o produkcie
Waga
28 kg
KOSIARKA SPALINOWA RM 545:

Kosiarka spalinowa STIHL RM 545 to solidne narzędzie do pielęgnacji trawników, które zapewnia dużą moc, wydajność i zwrotność. Dzięki solidnej polimerowej obudowie jest chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi, co przekłada się na długotrwałą wydajność.

Centralna, 7-stopniowa regulacja wysokości koszenia pozwala dostosować długość trawy do preferencji użytkownika, zapewniając jednocześnie równomierne cięcie. Z szerokością cięcia wynoszącą 43 cm i koszem na trawę o pojemności 60 litrów, praca staje się efektywna, a zintegrowany wskaźnik zapełnienia kosza ułatwia monitorowanie jego stanu.

Jeśli preferujesz wykorzystać ściętą trawę jako naturalny nawóz, kosiarkę STIHL RM 545 można łatwo przekształcić w urządzenie mulczujące, dzięki dostępnemu wyposażeniu dodatkowemu.

Składany uchwyt i kosz na trawę minimalizują miejsce potrzebne podczas transportu i przechowywania, co sprawia, że kosiarka jest praktyczna i łatwa w użytkowaniu.


DANE TECHNICZNE:
 
Kosiarka RM 545

Wyposażenie standardowe

 
 • Nóż łopatkowyZoomNóż łopatkowy

  Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.


   

 • Składany uchwytZoomSkładany uchwyt

  Dzięki składanemu uchwytowi kosiarki STIHL można szybko i wygodnie transportować. Oszczędza się w ten sposób cenne miejsce.


   

 • Silnik z systemem łatwego rozruchuZoomSilnik z systemem łatwego rozruchu

  Dzięki technologii SmartChoke możliwe jest uruchomienie silnika w każdej temperaturze.


   

 • Trwałe kółkaZoomTrwałe kółka

  Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


   

 • Obudowa z polimeruZoomObudowa z polimeru

  Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV


   

 • Centralna regulacja wysokości koszeniaZoomCentralna regulacja wysokości koszenia

  Centralna regulacja wysokości koszenia w kilku stopniach umożliwia szybkie i proste dopasowanie wysokości cięcia do stanu trawnika.


   

 • Regulowany uchwytZoomRegulowany uchwyt

  Uchwyt glebogryzarki STIHL można w prosty sposób ustawić bez potrzeby używania narzędzi. Regulowany na wysokość i na boki uchwyt zwiększa znacząco komfort i ergonomię pracy z urządzeniem. Aby zaoszczędzić miejsce podczas transportu lub przechowywania glebogryzarki, uchwyt można złożyć.


   

 • Innowacyjny kosz na trawęZoomInnowacyjny kosz na trawę

  Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


   

 • Funkcja mulczowaniaZoomFunkcja mulczowania

  Jeśli zdemontowany zostanie kosz na trawę, a zamontowana przysłona do mulczowania, to kosiarka może pracować w trybie mulczowania. Skoszona trawa jest w tym przypadku dokładnie rozdrabniana i równomiernie rozrzucana po trawniku, co likwiduje konieczność opróżniania kosza. Takie rozwiązanie gwarantuje oszczędność czasu, a trawnik odzyskuje substancje odżywcze i wilgoć.

 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: