Wyprzedaż trwa!

Pilarka MS 162 C-BE

Symbol: 11482000003

PILARKA SPALINOWA MS 162 C-BE: MODEL PODSTAWOWY Z ERGOSTART

Dostępność: Mało
1099.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Paczkomaty InPost 12
Więcej o produkcie
Waga
4.5 kg

Pilarka spalinowa STIHL MS 162 C-BE

to niezawodne narzędzie idealne dla początkujących, oferujące wyjątkową wygodę podczas prac na terenie przydomowym. Doskonale sprawdza się przy cięciu drewna opałowego, ścinaniu drzew owocowych oraz przy precyzyjnym ścinaniu mniejszych drzew dzięki niezawodnej pile łańcuchowej.

Silnik STIHL 2-MIX zapewnia, że  pila spalinowa MS 162 C-BE  ma dobrą wydajność cięcia przy jednoczesnym zachowaniu niskiego zużycia paliwa. Standardowo wyposażona w łańcuch P 3/8", umożliwiający precyzyjne cięcia, pilarka pracuje płynnie i cicho. System antywibracyjny STIHL odciąża mięśnie i stawy, minimalizując przenoszenie wibracji na rękojeść.

Dzięki STIHL ErgoStart, uruchamianie pilarki wymaga znacznie mniej siły. Napięcie łańcucha jest łatwe i szybkie dzięki błyskawicznemu napinaczowi łańcucha STIHL, który pozwala na regulację bez użycia narzędzi. Jedną dźwignią można wygodnie sterować wszystkimi funkcjami, takimi jak uruchamianie, obsługa i zatrzymywanie, co umożliwia obsługę jedną ręką.

Ponadto, funkcja STOP w dźwigni kombi ułatwia ponowne uruchamianie po przerwach w pracy, automatycznie powracając do pozycji roboczej. Piła spalinowa STIHL MS 162 C-BE to nie tylko efektywne narzędzie, ale także łatwe w obsłudze i przyjazne dla użytkownika, co czyni ją idealnym wyborem dla osób rozpoczynających prace z pilarkami spalinowymi

 

 

Wyposażenie standardowe

 
 • Przezroczysty zbiornik olejuZoom  Przezroczysty zbiornik oleju

  Pełna kontrola napełnienia zbiornika. Dzięki transparentnemu zbiornikowi macie Państwo pełen podgląd na stan poziomu oleju. Olej może zostać szybko i wygodnie uzupełniony.

   

   

   

 • Silnik STIHL 2-MIXZoom  Silnik STIHL 2-MIX

  Dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX zapewnia dużą moc, a przy tym oszczędność zużycia paliwa do 20% w porównaniu do dwusuwowych silników STIHL o podobnej mocy bez technologii 2-MIX. Emisja spalin spada o ok. 50%.

   

   

 • Czterokanałowa technika STIHLZoom  Czterokanałowa technika STIHL

  W czterech kanałach przelotowych następuje zawirowanie mieszanki paliwowo-powietrznej przed zapłonem. Zapewnia to lepsze spalanie paliwa i znacznie podnosi sprawność silnika. Skutek: mniejsze zużycie paliwa i wysoki moment obrotowy w szerokim przedziale obrotów.

   

   

 • System antywibracyjnyZoom  System antywibracyjny

  Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.

   

   

 • KOMPENSATORZoom  KOMPENSATOR

  Wyczyszczenie filtra staje się konieczne dopiero wtedy, gdy moc silnika wyraźnie spadnie. Umieszczony w gaźniku kompensator STIHL sprawia, że pomimo wzrostu zanieczyszczenia filtra powietrza moc silnika, zawartość substancji szkodliwych w spalinach oraz zużycie paliwa przez dłuższy czas pozostają stałe. W ten sposób możliwa jest dłuższa praca bez konieczności przeprowadzania czynności serwisowych.

   

   

 • Błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej (B)Zoom  Błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej (B)

  System błyskawicznego napinania piły łańcuchowej STIHL (B) ułatwia napinanie piły łańcuchowej. Po poluzowaniu pokrywy koła napędowego piła łańcuchowa może zostać szybko i komfortowo napięta za pomocą koła nastawczego - bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

   

   

 • Dżwignia Kombi z przyciskiem STOPZoom  Dźwignia Kombi z przyciskiem STOP

  UŁATWIA OBSŁUGĘ. Potrzebna jest tylko jedna pozycja startowa na dźwigni kombi. Dzięki funkcji Stop dźwignia po wyłączeniu automatycznie wraca do pozycji roboczej. Dzięki temu rozgrzane urządzenie można od razu uruchomić.

 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: