Wyprzedaż trwa!

Pilarka MS 172

Symbol: 11482000011

Pilarka spalinowa |1,4 kW 1,9 KM. Kompaktowa budowa, wszechstronne zastosowania

Dostępność: Mało
1199.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Paczkomaty InPost 12
Więcej o produkcie
Waga
4.5 kg

Pilarka spalinowa STIHL MS 172

to praktyczne i wszechstronne narzędzie do prac związanych z pielęgnacją ogrodu. Wyposażona w mocny silnik STIHL 2-MIX, pilarka łączy doskonałą wydajność cięcia z niskim zużyciem paliwa. Standardowy zestaw tnący z łańcuchem 3/8'' zapewnia precyzyjne cięcie, sprawiając, że narzędzie jest idealne do różnorodnych zastosowań.

System antywibracyjny STIHL umożliwia pracę piłą łańcuchową STIHL MS 172 bez obciążania mięśni i stawów, co przekłada się na komfort użytkowania. Dodatkowo, dzięki temu systemowi, pilarka pracuje równomiernie i cicho. Obsługa jedną dźwignią umożliwia wykonywanie wszystkich funkcji jedną ręką, co zwiększa efektywność pracy. Gdy zrobisz przerwę w pracy, pilarka jest gotowa do ponownego uruchomienia, ponieważ dźwignia kombi z funkcją zatrzymania automatycznie powraca do pozycji roboczej.

Boczny napinacz łańcucha to kolejna zaleta, umożliwiający bezpieczne i łatwe napinanie łańcucha bez konieczności kontaktu z ostrzem. Piła spalinowa MS 172 posiada także gniazdo diagnostyczne do serwisowania, co ułatwia utrzymanie narzędzia w dobrej kondycji.

Solidna i kompaktowa konstrukcja pila spalinowa MS 172 umożliwia bardzo ekonomiczną pracę przy cięciu drewna opałowego, drobnych pracach pielęgnacyjnych na posesji oraz prostych pracach rzemieślniczych. Jest również odpowiednia do ścinania mniejszych drzew. W zestawie z prowadnicą Light 04

DANE TECHNICZNE:

 

Wyposażenie standardowe

 
 • Przezroczysty zbiornik olejuZoom Przezroczysty zbiornik oleju

  Pełna kontrola napełnienia zbiornika. Dzięki transparentnemu zbiornikowi macie Państwo pełen podgląd na stan poziomu oleju. Olej może zostać szybko i wygodnie uzupełniony.

   

   

 • Silnik STIHL 2-MIXZoom Silnik STIHL 2-MIX

  Dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX zapewnia dużą moc, a przy tym oszczędność zużycia paliwa do 20% w porównaniu do dwusuwowych silników STIHL o podobnej mocy bez technologii 2-MIX. Emisja spalin spada o ok. 50%.

   

   

 • Czterokanałowa technika STIHLZoom Czterokanałowa technika STIHL

  W czterech kanałach przelotowych następuje zawirowanie mieszanki paliwowo-powietrznej przed zapłonem. Zapewnia to lepsze spalanie paliwa i znacznie podnosi sprawność silnika. Skutek: mniejsze zużycie paliwa i wysoki moment obrotowy w szerokim przedziale obrotów.

   

   

 • System antywibracyjnyZoom System antywibracyjny

  Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.

   

   

 • KOMPENSATORZoom KOMPENSATOR

  Wyczyszczenie filtra staje się konieczne dopiero wtedy, gdy moc silnika wyraźnie spadnie. Umieszczony w gaźniku kompensator STIHL sprawia, że pomimo wzrostu zanieczyszczenia filtra powietrza moc silnika, zawartość substancji szkodliwych w spalinach oraz zużycie paliwa przez dłuższy czas pozostają stałe. W ten sposób możliwa jest dłuższa praca bez konieczności przeprowadzania czynności serwisowych.

   

   

  BOCZNY NAPINACZ PIŁY ŁAŃCUCHOWEJZoom  BOCZNY NAPINACZ PIŁY ŁAŃCUCHOWEJ

  Śruba napinacza obracana jest specjalnym pokrętłem przechodzącym przez pokrywę koła napędowego piły łańcuchowej. Umożliwia to uniknięcie kontaktu dłoni z ostrą piłą łańcuchową i zębami zderzaka oporowego.

   

   

 • Dżwignia Kombi z przyciskiem STOPZoom Dźwignia Kombi z przyciskiem STOP

  UŁATWIA OBSŁUGĘ. Potrzebna jest tylko jedna pozycja startowa na dźwigni kombi. Dzięki funkcji Stop dźwignia po wyłączeniu automatycznie wraca do pozycji roboczej. Dzięki temu rozgrzane urządzenie można od razu uruchomić.

 
 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: