Wyprzedaż trwa!

Kosiarka RM 650 VE

Symbol: 63640113453
Dostępność: Mało
4999.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Kurier (Pobranie) 50
Więcej o produkcie
Waga
46 kg
KOSIARKA SPALINOWA RM 650 VE:

Kosiarka spalinowa STIHL RM 650 VE to zaawansowane narzędzie do pielęgnacji trawników, które oferuje wiele funkcji ułatwiających pracę użytkownikowi. Oto główne cechy tego modelu:

Elektryczny rozrusznik: Dzięki elektrycznemu rozrusznikowi uruchomienie silnika staje się łatwiejsze i bardziej wygodne, co eliminuje potrzebę użycia tradycyjnego rozrusznika ręcznego.

Napęd Vario: Zaopatrzona w napęd Vario kosiarka umożliwia płynną regulację prędkości poruszania się urządzenia bez konieczności ingerencji w obroty silnika. Pozwala to użytkownikowi dostosować tempo pracy do własnych preferencji i warunków terenowych.

Szerokość koszenia: Model RM 650 VE posiada szerokość koszenia wynoszącą 48 cm, co czyni go odpowiednim do utrzymania większych ogrodów w idealnym stanie.

Regulacja wysokości koszenia: Wysokość cięcia można stopniowo regulować w zakresie od 25 do 85 cm, co umożliwia dostosowanie trawnika do indywidualnych preferencji estetycznych.

Pojedynczy uchwyt: Praktyczny, pojedynczy uchwyt kosiarki można łatwo dostosować do wysokości roboczej, co zapewnia wygodę i ergonomię podczas pracy.

Składany uchwyt: Możliwość złożenia uchwytu ułatwia zarówno wyjęcie kosza na trawę podczas opróżniania, jak i oszczędność miejsca podczas przechowywania kosiarki.

Dzięki tym zaawansowanym funkcjom kosiarka STIHL RM 650 VE jest niezwykle wydajnym i wygodnym narzędziem do pielęgnacji trawników, które sprawi, że praca w ogrodzie będzie szybsza i bardziej efektywna. Dodatkowo, elektryczny rozrusznik zwiększa komfort użytkowania, eliminując konieczność ręcznego uruchamiania silnika.


DANE TECHNICZNE:
 
 
Kosiarka RM 650 VE

Wyposażenie standardowe

 
 • Napęd VarioZoomNapęd Vario

  Napęd Vario umożliwia kosiarkom STIHL indywidualne dostosowywanie prędkości do warunków i osobistych preferencji. Zmiany prędkości dokonać można bezpośrednio przy użyciu dźwigni umieszczonej na uchwycie kierującym, bez zmiany prędkości obrotowej silnika.


   

  Nóż wielofunkcyjnyZoomNóż wielofunkcyjny

  Dzięki specjalnemu nożowi wielofunkcyjnemu trawa jest stopniowo cięta i rozdrabniana wewnątrz obudowy. Podczas korzystania z kosza na trawę skoszony materiał jest skutecznie transportowany do kosza. Podczas mulczowania skoszona, rozdrobniona trawa jest rozrzucana z powrotem bezpośrednio na trawnik jako nawóz, dzięki czemu dostarcza bardzo ważne składniki odżywcze i wilgoć. 


   

 • Supermiękki uchwytZoomSupermiękki uchwyt

  DO WYGODNEGO KOSZENIA TRAWNIKA. Przyjemny w dotyku, ergonomiczny, supermiękki uchwyt zapewnia ochronę ramion podczas koszenia trawnika, ponieważ wszelkie pojawiające się wibracje są amortyzowane.


   

 • Obudowa aluminiowaZoomObudowa aluminiowa

  Kosiarki do trawy STIHL z aluminiową obudową charakteryzują się wysoką wytrzymałością i stosunkowo niską wagą. Dodatkowo lakierowane proszkowo powierzchnie obudowy są odporne na działanie paliwa i korozję i przez długi czas zachowują ładny wygląd.


   

 • Trwałe kółkaZoomTrwałe kółka

  Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


   

   

   
 • Pojedynczy uchwyt kierującyZoomPojedynczy uchwyt kierujący

  Komfortowy, pojedynczy uchwyt kierujący można dopasować do wzrostu użytkownika. Dzięki możliwości składania ułatwia zdejmowanie kosza.


   

 • Centralna regulacja wysokości koszeniaZoomCentralna regulacja wysokości koszenia

  Centralna regulacja wysokości koszenia w kilku stopniach umożliwia szybkie i proste dopasowanie wysokości cięcia do stanu trawnika.


   

 • Innowacyjny kosz na trawęZoomInnowacyjny kosz na trawę

  Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


   

 • Funkcja mulczowaniaZoomFunkcja mulczowania

  Jeśli zdemontowany zostanie kosz na trawę, a zamontowana przysłona do mulczowania, to kosiarka może pracować w trybie mulczowania. Skoszona trawa jest w tym przypadku dokładnie rozdrabniana i równomiernie rozrzucana po trawniku, co likwiduje konieczność opróżniania kosza. Takie rozwiązanie gwarantuje oszczędność czasu, a trawnik odzyskuje substancje odżywcze i wilgoć.

 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: