Wyprzedaż trwa!

Kosiarka RM 655 YS

Symbol: 63740113441
Dostępność: Mało
7999.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Kurier (Pobranie) 50
Więcej o produkcie
Waga
56 kg

Kosiarka spalinowa STIHL RM 655 YS to zaawansowane narzędzie do pielęgnacji dużych trawników, które oferuje wiele funkcji ułatwiających pracę użytkownikowi. Oto główne cechy tego modelu:

Model ten jest wyposażony w napęd hydrostatyczny, co oznacza, że prędkość poruszania się kosiarki można płynnie kontrolować, zapewniając wygodę i wydajność pracy. Jest to szczególnie przydatne na obszarach o zróżnicowanym terenie lub w trudno dostępnych miejscach.

Kosiarka RM 655 YS umożliwia cięcie trawy, zbieranie jej do kosza oraz mulczowanie. Dzięki temu użytkownik może wybrać odpowiednią metodę pielęgnacji trawnika w zależności od swoich preferencji i warunków panujących na terenie ogrodu.

Praktyczne sprzęgło noża pozwala na bezpieczne i wygodne opróżnianie kosza na trawę bez konieczności wyłączania silnika. Dodatkowo, hamulec noża zwiększa bezpieczeństwo pracy użytkownika.

Obudowa kosiarki STIHL wykonana jest z wytrzymałego aluminium, co gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia długotrwałą wydajność urządzenia. Dodatkowo, wymienne boczne listwy zwiększają trwałość kosiarki.

Kosiarka wyposażona jest w silnik o dużej mocy, co zapewnia skuteczne koszenie nawet na obszarach o dużej powierzchni.

Szerokość koszenia wynosząca 53 cm oraz centralna regulacja wysokości koszenia umożliwiają szybkie i efektywne koszenie trawy na różnych wysokościach.

Kosiarka posiada komfortowy pojedynczy uchwyt kierujący oraz pojemny kosz na trawę o pojemności 70 litrów ze zintegrowanym wskaźnikiem zapełnienia, co zapewnia wygodę użytkowania i minimalizuje konieczność częstego opróżniania kosza.

Dzięki tym zaawansowanym funkcjom kosiarka STIHL RM 655 YS jest niezwykle wydajnym i wygodnym narzędziem do pielęgnacji dużych powierzchni trawników, które sprawi, że praca w ogrodzie będzie szybsza, łatwiejsza i bardziej efektywna.


DANE TECHNICZNE:
 
Kosiarka RM 655 YS

Wyposażenie standardowe

 
 • Funkcja mulczowaniaZoomFunkcja mulczowania

  Funkcja mulczowania w kosiarce STIHL umożliwia dłuższą pracę bez potrzeby opróżniania kosza na trawę. Ostrze do mulczowania tnie trawę na bardzo drobne kawałeczki, po czym spada ona na darń oddając do gleby cenne substancje odżywcze oraz wilgoć.


   

 • Mocny silnik Kawasaki-OHVZoomMocny silnik Kawasaki-OHV

  Mocny silnik Kawasaki z zaworem paliwowym i dużym filtrem powietrza i oleju, charakteryzujący się dużą mocą, spokojną pracą i długim czasem eksploatacji.


   

 • Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnieniaZoomSkładany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia

  Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza wdmuchiwane są w glebę.


   

 • Koła z bieżnikiemZoomKoła z bieżnikiem

  Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.


   

 • Nóż wielofunkcyjnyZoomNóż wielofunkcyjny

  Dzięki specjalnemu nożowi wielofunkcyjnemu trawa jest stopniowo cięta i rozdrabniana wewnątrz obudowy. Podczas korzystania z kosza na trawę skoszony materiał jest skutecznie transportowany do kosza. Podczas mulczowania skoszona, rozdrobniona trawa jest rozrzucana z powrotem bezpośrednio na trawnik jako nawóz, dzięki czemu dostarcza bardzo ważne składniki odżywcze i wilgoć.


   

 • Przekładnia hydrostatycznaZoomPrzekładnia hydrostatyczna

  Przekładnia hydrostatyczna o dużym momencie obrotowym do bezstopniowego dostosowywania prędkości.


   

 • Sprzęgło i hamulec noża (BBC)ZoomSprzęgło i hamulec noża (BBC)

  Sprzęgło noża powoduje rozłączenie silnika i noża umożliwiając opróżnienie kosza bez konieczności wyłączania silnika. Możliwy jest również transport kosiarki przy pomocy napędu, przy jednocześnie nieruchomych nożach. Jest to ważne szczególnie w przypadku przejeżdżania po świeżo skoszonym trawniku, do kompostownika lub przez drogę pokrytą żwirem.


   

 • Miękki uchwytZoomMiękki uchwyt

  Bardzo miękkie uchwyty kosiarki STIHL zapewniają wyjątkowo ergonomiczny i komfortowy chwyt podczas koszenia.


   

 • Centralna regulacja wysokości koszeniaZoomCentralna regulacja wysokości koszenia

  Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.


   

 • Pojedynczy uchwyt kierującyZoomPojedynczy uchwyt kierujący

  Komfortowy składany uchwyt umożliwia ergonomiczną pracę poprzez możliwość indywidualnego dostosowania pojedynczego uchwytu do wzrostu użytkownika. Składany uchwyt ułatwia także wyjmowanie kosza na trawę.


   

 • Obudowa aluminiowaZoomObudowa aluminiowa

  Kosiarki do trawy STIHL z aluminiową obudową charakteryzują się wysoką wytrzymałością i stosunkowo niską wagą. Boczne listwy maskujące gwarantują trwałość i ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo lakierowane proszkowo powierzchnie obudowy są odporne na działanie paliwa i korozję i przez długi czas zachowują ładny wygląd.

 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: