Wyprzedaż trwa!

Kosiarka RM 655 VS

Symbol: 63740113411
Dostępność: Mało
5799.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Kurier (Pobranie) 50
Więcej o produkcie
Waga
46 kg

Kosiarka spalinowa STIHL RM 655 VS to zaawansowane narzędzie do pielęgnacji dużych powierzchni trawników, które oferuje wiele funkcji ułatwiających pracę użytkownikowi. Oto główne cechy tego modelu:

Wyposażona w silnik o dużej mocy i szerokość cięcia wynoszącą aż 53 cm, kosiarka zapewnia niesamowitą wydajność przy koszeniu dużych obszarów trawników, umożliwiając szybsze postępy w pracy.

Centralna 7-stopniowa regulacja wysokości koszenia umożliwia dostosowanie trawnika do indywidualnych preferencji estetycznych w zakresie od 25 do 85 mm, co pozwala uzyskać pożądany efekt koszenia.

Silnik wyposażony jest w funkcję ReadyStart, która zapewnia łatwe uruchamianie nawet przy różnych warunkach, co eliminuje konieczność żmudnego rozruchu.

Napęd Vario umożliwia płynne dostosowywanie prędkości poruszania się kosiarki, minimalizując wysiłek i zwiększając komfort pracy, zwłaszcza na obszarach o zróżnicowanym terenie.

Miękki i komfortowy pojedynczy uchwyt zapewnia ergonomiczne prowadzenie kosiarki, co przekłada się na większy komfort użytkowania, szczególnie podczas długotrwałej pracy.

Sprzęgło noża powoduje rozłączenie silnika i noża, co umożliwia opróżnienie kosza na trawę bez konieczności wyłączania silnika. Hamulec noża dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Posiada kosz na trawę o pojemności 70 litrów ze zintegrowanym wskaźnikiem poziomu zapełnienia, co minimalizuje konieczność częstego opróżniania kosza podczas pracy.

Dzięki tym zaawansowanym funkcjom kosiarka STIHL RM 655 VS jest niezwykle wydajnym i wygodnym narzędziem do pielęgnacji dużych powierzchni trawników, które sprawi, że praca w ogrodzie będzie szybsza, łatwiejsza i bardziej efektywna.


DANE TECHNICZNE:
 
Kosiarka RM 655 VS

Wyposażenie standardowe

 • Silnik z systemem łatwego rozruchu (ReadyStart)ZoomSilnik z systemem łatwego rozruchu (ReadyStart)

  Dzięki technologii ReadyStart silnik kosiarki spalinowej STIHL uruchamia się niezawodnie, przy minimalnym wysiłku i w każdej temperaturze. 


   

 • Napęd VarioZoomNapęd Vario

  Napęd Vario umożliwia kosiarkom STIHL indywidualne dostosowywanie prędkości do warunków i osobistych preferencji. Zmiany prędkości dokonać można bezpośrednio przy użyciu dźwigni umieszczonej na uchwycie kierującym, bez zmiany prędkości obrotowej silnika. 


   

 • Funkcja mulczowaniaZoomFunkcja mulczowania

  Funkcja mulczowania w kosiarce STIHL umożliwia dłuższą pracę bez potrzeby opróżniania kosza na trawę. Ostrze do mulczowania tnie trawę na bardzo drobne kawałeczki, po czym spada ona na darń oddając do gleby cenne substancje odżywcze oraz wilgoć.


   

 • Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnieniaZoomSkładany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia

  Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza wdmuchiwane są w glebę.


   

 • Koła z bieżnikiemZoomKoła z bieżnikiem

  Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki. 


   

 • Nóż wielofunkcyjnyZoomNóż wielofunkcyjny

  Dzięki specjalnemu nożowi wielofunkcyjnemu trawa jest stopniowo cięta i rozdrabniana wewnątrz obudowy. Podczas korzystania z kosza na trawę skoszony materiał jest skutecznie transportowany do kosza. Podczas mulczowania skoszona, rozdrobniona trawa jest rozrzucana z powrotem bezpośrednio na trawnik jako nawóz, dzięki czemu dostarcza bardzo ważne składniki odżywcze i wilgoć.


   

 • Sprzęgło i hamulec noża (BBC)ZoomSprzęgło i hamulec noża (BBC)

  Sprzęgło noża powoduje rozłączenie silnika i noża umożliwiając opróżnienie kosza bez konieczności wyłączania silnika. Możliwy jest również transport kosiarki przy pomocy napędu, przy jednocześnie nieruchomych nożach. Jest to ważne szczególnie w przypadku przejeżdżania po świeżo skoszonym trawniku, do kompostownika lub przez drogę pokrytą żwirem.


   

 • Miękki uchwytZoomMiękki uchwyt

  Bardzo miękkie uchwyty kosiarki STIHL zapewniają wyjątkowo ergonomiczny i komfortowy chwyt podczas koszenia. 


   

 • Centralna regulacja wysokości koszeniaZoomCentralna regulacja wysokości koszenia

  Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.


   

 • Pojedynczy uchwyt kierującyZoomPojedynczy uchwyt kierujący

  Komfortowy składany uchwyt umożliwia ergonomiczną pracę poprzez możliwość indywidualnego dostosowania pojedynczego uchwytu do wzrostu użytkownika. Składany uchwyt ułatwia także wyjmowanie kosza na trawę. 


   

 • Obudowa aluminiowaZoomObudowa aluminiowa

  Kosiarki do trawy STIHL z aluminiową obudową charakteryzują się wysoką wytrzymałością i stosunkowo niską wagą. Boczne listwy maskujące gwarantują trwałość i ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo lakierowane proszkowo powierzchnie obudowy są odporne na działanie paliwa i korozję i przez długi czas zachowują ładny wygląd.

 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: