Wyprzedaż trwa!

Kosiarka RMA 239 C

Symbol: 63200111420
Dostępność: Mało
1599.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
1556.61
Do końca promocji pozostało:
WYBIERZ ZESTAW:
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Paczkomaty InPost 12
Więcej o produkcie
Waga
16 kg

KOSIARKA AKUMULATOROWA RMA 239 C:

WYGODNE I WYDAJNE KOSZENIE Z JEDNYM POJEDYNCZYM UCHWYTEM

Jeśli poszukujesz lekkiej, zwrotnej kosiarki akumulatorowej, która umożliwi wygodne koszenie trawnika bez emisji spalin oraz zapewni komfortowy chwyt dzięki jednemu pojedynczemu uchwytowi, kosiarka na akumulator STIHL RMA 239 C jest doskonałym wyborem. Model ten charakteryzuje się lekką, a jednocześnie bardzo wytrzymałą obudową polimerową, a także szerokością koszenia wynoszącą 37 cm, co sprawia, że doskonale nadaje się do koszenia trawników o różnej powierzchni.

Dzięki centralnej regulacji wysokości koszenia, możesz łatwo dostosować poziom cięcia w pięciu różnych stopniach, od 30 mm do 70 mm, zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami trawnika. Kosz na trawę o pojemności 40 l jest składany, co umożliwia szybkie i wygodne opróżnianie.

Komfortowy uchwyt, który można składać, jest praktyczny w przechowywaniu i transporcie, co ułatwia użytkowanie kosiarki. Warto zaznaczyć, że podany model jest zgodny z tym systemem AK, co pozwala na elastyczne dostosowanie do istniejącego zestawu akumulatorów.

Stihl kosiarka akumulatorowa RMA 239 to wygodne i wydajne narzędzie do pielęgnacji trawników, które zapewnia efektywne koszenie, eliminując emisję spalin i zapewniając użytkownikowi komfort i łatwość obsługi.

 

DANE TECHNICZNE:
 dane techniczne RMA 239

Wyposażenie standardowe

 
 • Uchwyty transportoweZoom Uchwyty transportowe

  Zintegrowane z obudową dwa uchwyty nośne. Umożliwiają łatwy załadunek sprzętu, opróżnianie i przenoszenie. 


   

 • Innowacyjny kosz na trawęZoom Innowacyjny kosz na trawę

  Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


   

 • Optymalna budowa nożaZoom Optymalna budowa noża

  Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej obudowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza ze zintegrowanym systemem prowadzenia. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika oraz dobre właściwości koszenia i zbierania.


   

 • Centralna regulacja wysokości koszeniaZoom Centralna regulacja wysokości koszenia

  Centralna regulacja wysokości koszenia w kilku stopniach umożliwia szybkie i proste dopasowanie wysokości cięcia do stanu trawnika.


   

 • Obudowa z polimeruZoom Obudowa z polimeru

  Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.


   

 • Trwałe kółkaZoom Trwałe kółka

  Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


   

 • składany uchwytZoom Składany uchwyt

  Dzięki składanemu uchwytowi kosiarki STIHL można szybko i wygodnie transportować. Oszczędza się w ten sposób cenne miejsce.


   

 • System Eco-ModusZoom System Eco-Modus

  Dzięki aktywowanemu systemowi Eco-Modus liczba obrotów silnika jest dopasowywana automatycznie do potrzebnej mocy, żeby kosić z odpowiednią wydajnością.


   

 • Pojedynczy uchwyt kierującyZoom Pojedynczy uchwyt kierujący

  Komfortowy, pojedynczy uchwyt kierujący można dopasować do wzrostu użytkownika. Dzięki możliwości składania ułatwia zdejmowanie kosza.


   

Dostępne wyposażenie dodatkowe

 • Funkcja mulczowaniaZoom Funkcja mulczowania

  Jeśli zdemontowany zostanie kosz na trawę, a zamontowana przysłona do mulczowania, to kosiarka może pracować w trybie mulczowania. Skoszona trawa jest w tym przypadku dokładnie rozdrabniana i równomiernie rozrzucana po trawniku, co likwiduje konieczność opróżniania kosza. Takie rozwiązanie gwarantuje oszczędność czasu, a trawnik odzyskuje substancje odżywcze i wilgoć.

 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: