Wyprzedaż trwa!

Kosiarka RMA 239

Symbol: 63200111415
Dostępność: Mało
1419.00
WYBIERZ ZESTAW:
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Paczkomaty InPost 12
Więcej o produkcie
Waga
14 kg

KOSIARKA AKUMULATOROWA RMA 239: LEKKIE I WYDAJNE KOSZENIE MNIEJSZYCH I ŚREDNICH TRAWNIKÓW

Jeśli szukasz sprzętu do koszenia trawników bezemisyjnie i z lekkością, kosiarka na akumulator STIHL RMA 239 to świetne rozwiązanie. Wyposażona w lekką i trwałą obudowę polimerową, szerokość koszenia 37 cm oraz ergonomiczny uchwyt, kosiarka ta doskonale sprawdzi się do pielęgnacji mniejszych i średnich trawników.

Dzięki centralnej regulacji wysokości koszenia, możesz łatwo dostosować poziom koszenia w pięciu różnych stopniach, od 30 mm do 70 mm. Kosz na trawę o pojemności 40 l jest składany, co ułatwia jego opróżnianie w kilku prostych krokach. Składany uchwyt jest szczególnie praktyczny do przechowywania i transportu, co sprawia, że kosiarka RMA 239 jest wygodna w użytkowaniu.

Warto zauważyć, że jeśli już posiadasz te akumulatory, możesz łatwo zintegrować je z tą kosiarką. To lekkie i wydajne narzędzie zapewnia efektywne koszenie trawników, eliminując emisję spalin i oferując przyjemne doświadczenie użytkowania.


DANE TECHNICZNE:
 Dane techniczne RMA 239

Wyposażenie standardowe

 
 • Uchwyty transportoweZoomUchwyty transportowe

  Zintegrowane z obudową dwa uchwyty nośne. Umożliwiają łatwy załadunek sprzętu, opróżnianie i przenoszenie.


   

 • Innowacyjny kosz na trawęZoomInnowacyjny kosz na trawę

  Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


   

 • Optymalna budowa nożaZoomOptymalna budowa noża

  Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej obudowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza ze zintegrowanym systemem prowadzenia. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika oraz dobre właściwości koszenia i zbierania.


   

 • Centralna regulacja wysokości koszeniaZoomCentralna regulacja wysokości koszenia

  Centralna regulacja wysokości koszenia w kilku stopniach umożliwia szybkie i proste dopasowanie wysokości cięcia do stanu trawnika.


   

 • Obudowa z polimeruZoomObudowa z polimeru

  Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.


   

 • Trwałe kółkaZoomTrwałe kółka

  Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


   

 • Składany uchwytZoomSkładany uchwyt

  Dzięki składanemu uchwytowi kosiarki STIHL można szybko i wygodnie transportować. Oszczędza się w ten sposób cenne miejsce podczas przechowywania.


   

 • System Eco-ModusZoomSystem Eco-Modus

  Dzięki aktywowanemu systemowi Eco-Modus liczba obrotów silnika jest dopasowywana automatycznie do potrzebnej mocy, żeby kosić z odpowiednią wydajnością i oszczędnością energii akumulatora.


   

Dostępne wyposażenie dodatkowe

 • Funkcja mulczowaniaZoomFunkcja mulczowania

  Jeśli zdemontowany zostanie kosz na trawę, a zamontowana przysłona do mulczowania, to kosiarka może pracować w trybie mulczowania. Skoszona trawa jest w tym przypadku dokładnie rozdrabniana i równomiernie rozrzucana po trawniku, co likwiduje konieczność opróżniania kosza. Takie rozwiązanie gwarantuje oszczędność czasu, a trawnik odzyskuje substancje odżywcze i wilgoć.

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: