Wyprzedaż trwa!

Kosiarka RMA 443 C

Symbol: 63380111405
Dostępność: Mało
2469.00
WYBIERZ ZESTAW:
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
Więcej o produkcie
Waga
21 kg

KOSIARKA AKUMULATOROWA RMA 443 C:

Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 443 to zwrotna maszyna przeznaczona do pielęgnacji trawników średniej wielkości. Jej szerokość koszenia wynosząca 41 cm sprawia, że doskonale nadaje się do obsługi średnich obszarów zielonych.

Dzięki automatycznej regulacji prędkości obrotowej oraz zoptymalizowanej geometrii noża tnącego,kosiarka RMA 443 zapewnia dłuższy czas pracy przy zachowaniu wysokiej wydajności. Centralna regulacja wysokości koszenia oraz składany komfortowy uchwyt kierujący zapewniają użytkownikowi wygodę podczas pracy, a także umożliwiają dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb.

Kosiarka wyposażona jest w składany kosz na trawę o pojemności 55 l, z wskaźnikiem napełnienia, co ułatwia opróżnianie i kontrolę stanu napełnienia. Dodatkowym atutem są dwie aktywne komory akumulatora, co pozwala na dłuższy czas pracy bez konieczności częstego ładowania.

Podsumowując, kosiarka na akumulator RMA 443 to wydajne i ekonomiczne narzędzie do pielęgnacji trawników średniej wielkości, które zapewnia użytkownikowi wygodę, efektywność i oszczędność czasu.


DANE TECHNICZNE:

dane techniczne RMA 443

Wyposażenie standardowe

 
 • Centralna regulacja wysokości koszeniaZoomCentralna regulacja wysokości koszenia

  Centralna regulacja wysokości koszenia w kilku stopniach umożliwia szybkie i proste dopasowanie wysokości cięcia do stanu trawnika.


   

 • Uchwyt do przenoszeniaZoomUchwyt do przenoszenia

  Praktyczny uchwyt do przenoszenia z wyważonym środkiem ciężkości, zapewniającym wygodny transport bez kołysania urządzeniem.


   

 • Funkcja mulczowaniaZoomFunkcja mulczowania

  Jeśli zdemontowany zostanie kosz na trawę, a zamontowana przysłona do mulczowania, to kosiarka może pracować w trybie mulczowania. Skoszona trawa jest w tym przypadku dokładnie rozdrabniana i równomiernie rozrzucana po trawniku, co likwiduje konieczność opróżniania kosza. Takie rozwiązanie gwarantuje oszczędność czasu, a trawnik odzyskuje substancje odżywcze i wilgoć.


   

 • Składany uchwytZoomSkładany uchwyt

  Dzięki składanemu uchwytowi kosiarki STIHL można szybko i wygodnie transportować. Oszczędza się w ten sposób cenne miejsce.


   

 • ENERGOOSZCZĘDNA PRACA NOŻAZoomENERGOOSZCZĘDNA PRACA NOŻA

  ENERGOOSZCZĘDNA PRACA. Dzięki ostrzom zoptymalizowanym pod kątem toru przepływu powietrza, kosiarka zużywa mniej energii elektrycznej, dzięki czemu możesz kosić większe obszary tą samą ilością energii, bez konieczności częstszych przerw na ładowanie. Noże tną trawę z minimalnym oporem powietrza, co oznacza, że zgromadzona energia jest optymalnie wykorzystywana.


   

 • System Eco-ModusZoomSystem Eco-Modus

  Dzięki aktywowanemu systemowi Eco-Modus liczba obrotów silnika jest dopasowywana automatycznie do potrzebnej mocy, żeby kosić z odpowiednią wydajnością.


   

 • Obudowa z polimeruZoomObudowa z polimeru

  Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.


   

 • Innowacyjny kosz na trawęZoomInnowacyjny kosz na trawę

  Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


   

 • Trwałe kółkaZoomTrwałe kółka

  Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


   

 • Pojedynczy uchwyt kierującyZoomPojedynczy uchwyt kierujący

  Komfortowy, pojedynczy uchwyt kierujący można dopasować do wzrostu użytkownika. Dzięki możliwości składania ułatwia zdejmowanie kosza. 

 
 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: