Wyprzedaż trwa!

Kosiarka RMA 443 PV

Symbol: 63380111435
Dostępność: Mało
2899.00
WYBIERZ ZESTAW:
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • Kurier 0
 • ORLEN Paczka 8.19
Więcej o produkcie
Waga
24 kg

KOSIARKA AKUMULATOROWA RMA 443 PV:

Zwrotna kosiarka akumulatorowa z napędem STIHL RMA 443 PV o szerokości koszenia 41 cm została zaprojektowana z myślą o koszeniu trawników o średniej wielkości. Posiada centralną regulację wysokości koszenia oraz składany komfortowy uchwyt kierujący z możliwością regulacji wysokości, co zapewnia użytkownikowi wygodę i dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Zoptymalizowana geometria noża zapewnia długi czas pracy, a elektryczny napęd kół Vario znacznie zwiększa komfort podczas pracy.

Dodatkowo, swobodna regulacja maksymalnej prędkości roboczej za pomocą sześciostopniowej dźwigni na komfortowym uchwycie kierującym umożliwia dostosowanie pracy do aktualnych warunków terenowych. Kosiarka wyposażona jest w dwie aktywne komory akumulatora do rozładowania szeregowego, co pozwala na efektywne wykorzystanie zasobów energii.

W komplecie znajduje się 55-litrowy składany kosz na trawę ze wskaźnikiem napełnienia, co ułatwia kontrolę stanu napełnienia i opróżnianie kosza. Ogółem, kosiarka na akumulator RMA 443 PV to wszechstronne narzędzie, które zapewnia efektywne i komfortowe koszenie trawników o średniej wielkości.

DANE TECHNICZNE:

dane techniczne RMA 443 PV

 

Wyposażenie standardowe

 
 • Uchwyt nośnyZoomUchwyt nośny

  zintegrowane z obudową dwa uchwyty nośne. Umożliwiają łatwy załadunek sprzętu, opróżnianie i przenoszenie. 


   

   

 • Optymalna budowa nożaZoomOptymalna budowa noża

  Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej obudowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza ze zintegrowanym systemem prowadzenia. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika oraz dobre właściwości koszenia i zbierania.


   

 • Pojedynczy uchwyt kierującyZoomPojedynczy uchwyt kierujący

  Komfortowy, pojedynczy uchwyt kierujący można dopasować do wzrostu użytkownika. Dzięki możliwości składania ułatwia zdejmowanie kosza. 


   

 • Innowacyjny kosz na trawęZoomInnowacyjny kosz na trawę

  Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


   

 • Centralna regulacja wysokości koszeniaZoomCentralna regulacja wysokości koszenia

  Centralna regulacja wysokości koszenia umożliwia szybkie i proste dopasowanie do stanu trawnika.


   

 • Obudowa z polimeruZoomObudowa z polimeru

  Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru na odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.


   

 • Trwałe kółkaZoomTrwałe kółka

  Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


   

 • Składany uchwytZoomSkładany uchwyt

  Dzięki składanemu uchwytowi, kosiarki STIHL można z łatwością transportować i oszczędzać miejsce podczas przechowywania kosiarki.


   

 • System Eco-ModusZoomSystem Eco-Modus

  Dzięki aktywowanemu systemowi Eco-Modus liczba obrotów silnika jest dopasowywana automatycznie, żeby kosić z odpowiednią wydajnością i oszczędnością energii akumulatora.


   

 • Napęd kół VarioZoomNapęd kół Vario

  Mechaniczny napęd kół Vario ułatwia dopasowanie prędkosci do własnych preferencji i warunków trawnika. Wygodna regulacja dzięki dźwigni przy kierownicy. 

 
 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: