Wyprzedaż trwa!

Kosiarka RMA 235

Symbol: 63110111410

Lekka kosiarka akumulatorowa z systemem Eco-Modus

Dostępność: Brak towaru
969.00
WYBIERZ ZESTAW:
szt.
Zamówienie telefoniczne: 663787344 Zostaw telefon
Czas realizacji zamówienia do: 7 dni
Cena przesyłki:
8.19
 • Odbiór osobisty Czarnków 0
 • Odbiór osobisty Piła 0
 • ORLEN Paczka 8.19
 • Paczkomaty InPost 12
 • Kurier 35
Więcej o produkcie
Waga
14 kg

KOSIARKA AKUMULATOROWA RMA 235:

Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 235 jest przeznaczona głównie do mniejszych trawników. Jej lekka konstrukcja oraz zwrotność sprawiają, że doskonale sprawdza się w pielęgnacji niewielkich obszarów trawiastych. Szerokość koszenia wynosząca 33 cm i waga kosiarki 14 kg zapewniają użytkownikowi wysoki komfort pracy.

Centralna regulacja wysokości koszenia umożliwia łatwe dostosowanie wysokości cięcia do własnych potrzeb oraz do warunków trawnika. Regulacja wysokości uchwytu kierującego pozwala na idealne dopasowanie urządzenia do wzrostu użytkownika, co dodatkowo zwiększa komfort obsługi. Składany uchwyt ułatwia przechowywanie i transport kosiarki.

Kosiarka na akumulator RMA 235 wyposażona jest w kosz na trawę o pojemności 30 l, z dodatkowym wskaźnikiem poziomu napełnienia, co ułatwia monitorowanie stanu pracy. Otwory wentylacyjne skierowane do dołu oraz zamknięta pokrywa kosza zapobiegają przedostawaniu się skoszonej trawy i kurzu do góry, co ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.

Urządzenie zasilane jest przez system akumulatorów STIHL Lithium Compact, który oferuje trwałe i bezobsługowe źródło energii. W zależności od wielkości obszaru do koszenia, można wybrać odpowiedni akumulator: Akku AK 10 (100 m²), Akku AK 20 (200 m²) lub Akku AK 30 (300 m²). Kosiarka jest dostępna w różnych konfiguracjach, w tym również bez akumulatora i ładowarki dla osób, które już je posiadają.

Podsumowując, kosiarka akumulatorowa RMA 235 to lekka, cicha i łatwa w obsłudze maszyna, idealna do pielęgnacji mniejszych trawników, zapewniająca wysoką jakość koszenia i komfort użytkowania.

 

DANE TECHNICZNE:

dane techniczne RMA 235

Wyposażenie standardowe

 
 • Innowacyjny kosz na trawęZoom Innowacyjny kosz na trawę

  Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


   

 • Optymalna budowa nożaZoom Optymalna budowa noża

  Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej obudowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza ze zintegrowanym systemem prowadzenia. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika oraz dobre właściwości koszenia i zbierania.


   

 • Centralna regulacja wysokości koszeniaZoom Centralna regulacja wysokości koszenia

  Centralna regulacja wysokości koszenia w kilku stopniach umożliwia szybkie i proste dopasowanie wysokości cięcia do stanu trawnika.


   

 • Trwałe kółkaZoom Trwałe kółka

  Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


   

 • Obudowa z polimeruZoom Obudowa z polimeru

  Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.


   

 • Składany uchwytZoom Składany uchwyt

  Dzięki składanemu uchwytowi kosiarki STIHL można szybko i wygodnie transportować. Oszczędza się w ten sposób cenne miejsce.


   

 • System Eco-ModusZoom System Eco-Modus

  Dzięki systemowi Eco-Modus liczba obrotów silnika jest dopasowywana automatycznie do potrzebnej mocy, żeby kosić z odpowiednią wydajnością. Przy RMA 235 nie można systemu wyłączyć.


   

 • Uchwyt transportowyZoom Uchwyt transportowy

  Zintegrowany z obudową uchwyt nośny. Umożliwia łatwy załadunek sprzętu i przenoszenie.

 
 

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: